שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

יום הולדת מיוחד


Damien Rot

Damienroth

 
 
יום הולדת מיוחד

יום ההולדת של ילדינו הוא מיוחד עבורם וגם עבורינו. זוהי תזכורת נעימה על החיים שהבאנו לעולם והדרך לחגוג את זה היא על ידי עריכת מסיבת יום הולדת לילדינו כשהם מוקפים בחברים ואנשים שאוהבים אותם. כדי לעשות יום הולדת מיוחד, יש הרבה דברים שאפשר לתכנן כך שגם לילדינו וגם לנו יהיה יום בלתי נשכח.

כדי לתכנן יום הולדת מיוחד, הדבר הכי חשוב הוא לחשוב על נושא למסיבה. זה דבר פשוט מאוד שכן ילדינו לא מתביישים להכריז על הנושא שהם רוצים למסיבה שלהם... הנושאים הללו ליום הולדת מיוחד נעים בין הרבה דברים: ימי הולדת דוגמניות, ימי הולדת בחלל, ימי הולדת קאובויים, ימי הולדת מכוניות מתנגשות, ימי הולדת גיבורי על, ימי הולדת דמויות מסרטים וסדרות מצויירות ועוד מגוון גדול של נושאים שקצרה היריעה מלדבר על כולם.

כאשר מחליטים על נושא מסוים, כל מסיבת יום ההולדת נשענת עליו בעצם. כאן מתחיל התכנון של יום הולדת מיוחד וצריך לתאם מספר דברים:

1.    תלבושות:לכל נושא יש תלבושות מיוחדות שניתן לשכור או להכין מדברים בבית. ביום הולדת בנושא גיבורי על למשל, צריך גלימות, מסיכות, צמידי יד רחבים ועוד. ביום הולדת קאובויים צריך מגפיים מחודדות, כובעים חגורות וחפצים נוספים. נושא המסיבה נותן את הטון לתלבושות שמשלימות את האווירה ויוצרות יום הולדת מיוחד במינו.

2.    אוכל:לילדים יש טעם משלהם בכל מה שנוגע לאוכל וחשוב שהתפריט במסיבת יום ההולדת יהיה מגוון, צבעוני וטעים – כזה שימשוך ילדים. כיום ניתן לתכנן תפריטים שהם גם בריאים וגם טעימים ולא רק זאת – ניתן לתכנן תפריט לפי נושא! אם ילדיכם רוצים יום הולדת בנושא של סרט מסויים למשל, ניתן להשתמש בצבעים הנפוצים בסרט או באוכל שהיה בו כדי לבנות תפריט למסיבה.

3.    מיקום:חשוב לקבוע את מיקום יום ההולדת בהתאם לעונות השנה ולכמויות האורחים. לילידי חורף למשל, צריך לחגוג את יום ההולדת במקום סגור כמו מתנ"ס, אולם ספורט או אפילו בבית בהנחה שיש בו מקום. ילדים שנולדו בעונה חמה יכולים לחגוג יום הולדת במקום פתוח כמו פארק או בחצר האחורית. כך או כך, כדי שלילדינו יהיה יום הולדת מיוחד, חשוב לבחור מקום מתאים ולקשט אותו בהתאם לנושא המסיבה.

אם גם אתם רוצים שלילדכם יהיה יום בלתי נשכח, החליטו על נושא מסוים והשאר כבר יהיה קל יותר. ניתן לתכנן יום הולדת מיוחד מאוד אם רק מתכננים מראש את הדברים החשובים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה