שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

יום הולדת נסיכות ואבירים


Damien Rot

Damienroth

 
 
יום הולדת נסיכות ואבירים

ימי הולדת עשויים להיות שונים במיוחד בין בנות לבנים. נהוג לחגוג ימי הולדת לבנות של קונספטים שונים, כגון יום הולדת נסיכות ואבירים, אשר כל יום ההולדת והפעילויות לה, יהיו על נושא זה. ייתן לארגן שמלות יפות ארוכות ונוצצות, כתרים שונים, שרביט ועוד מגוון רב של אביזרים מדליקים שהבנות בגילאים קטנים אוהבות. כמובן שימי הולדת מסוג זה הן עד גיל 8 היות וילדות לאחר גיל זה מתעניינות בתחומים אחרים.

יום  הולדת זו, מתחילה בקבלת פנים נסיכותית, עם שטיח אדום ומוסיקה מתאימה, מה שיקנה לחוגגת ים ההולדת הרגשה של נסיכה אמיתית. אם מדובר ביום הולדת שיש בה הרבה מוזמנות, ניתן יהיה להביא מפעיל או מפעילה שינחה את כל יום ההולדת, מה שיהיה כדאי ויהפוך את יום ההולדת בסגנון נסיכות לבלתי נשכח.

הפעלה ליום הולדת נסיכות - סיפורי נסיכות

ניתן למצוא מגוון רב של יום הולדת נסיכות ואבירים, כגון סיפורים על נסיכות ע"י מספר מקצועי שילהיב ויעניין את הבנות. גם חידון ומשחקי נסיכות, עשויים להיות חלק מההפעלות הללו. ניתן לבצע תחרות סלפי של הבנות שהן לבושות כנסיכות או להביא צלם שיצלם אותן ויעניק להן בסוף יום ההולדת תמונה ממוזכרת שתהיה להן מזכרת עד מיום הולדת מקסימה שתצטרף לאלבום הילדות שלהן.

פעילויות מעניינות- סדנה ביום הולדת נסיכות

ישנן עוד פעילויות מדליקות כמו סדנה ליום הולדת, כגון איפור לנסיכות וכן תלבושות מדליקות לנסיכות שיכללו אביזרים מדהימים כמו כתרים, תכשיטים וכן, עיצוב תסרוקות לנסיכות. כל ילדה החוגגת יום הולדת, תשמח לרעיון כזה מדליק וכן הבנות שתוזמנה ליום ההולדת תגענה בכיף ליום הולדת שיהיה הנאה רצופה עבורן עם פעילויות מדליקות יש לדאוג לכיבוד מתאים וכן עוגה עם נושא הקשור לנסיכות כגון דמות של נסיכה או תמונה של החוגגת בבגדי נסיכה.                                                                                              

                                                                                         

 הפתעות מדליקות ליום הולדת נסיכה

כדאי כי אתם ההורים, תדאגו להפתעות יום הולדת בסגנון נסיכה שיתאימו לבנות, כמו אודם עדין, אביזרים קטנים למזכרת מיום הולדת בלתי נשכח זה ועוד.  גם קוסם, ניתן להזמין ליום ההולדת טו אפילו קוסמת שתערוך קסמים בנושא נסיכות. אם תמצאו רעיונות יצירתיים ואפילו תמצאו חנויות שמוכרות תחפושות ואביזרים או אפילו לדאוג לכך מבעוד מועד בפורים, כך שתוכלו למצוא את כל האביזרים הדרושים לכם ליום הולדת מדליקה מסוג זה, במידה ואתם מארגנים אותה בכוחות עצמכם. כדאי להכין מראש את הרשימה של כמות המוזמנים ואז, להתקשר למפעיל או מפעילה שיארגנו עבורכם את המסיבה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה