שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

ימי גיבוש לעובדים בצפון – כללי אצבע


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

ימי גיבוש לעובדים בצפון – כללי אצבע

כנראה שאין באמת צורך להסביר עד כמה ימי גיבוש הם חשובים ואיך הם יכולים לתרום לאווירה במשרד. במקום זאת נתמקד במטרות שלכם ובדרכים הטובות ביותר להשיג אותן. אם אתם מתכננים ימי גיבוש לעובדים בצפון ומשתוקקים לשלב טיול בין נופים מרהיבים בזמן שאתם משיגים מטרה או שתיים (או שלוש), תרשו לנו לעזור לכם.

 

כך תיצרו גיבוש ותחושת אחדות

אחת המטרות המרכזיות של היום הזה, ואנחנו מניחים שזו מטרה נעלה לאור השם המבטיח "יום גיבוש", היא ליצור בין העובדים שלכם תחושת אחדות. אתם רוצים לחזק את היחסים הבינאישיים ולוודא שהם מתקשרים טוב יותר אלה עם אלה. ימי גיבוש לעובדים בצפון יכולים לכלול אטרקציות שונות שישיגו את המטרה, החל מטיולי ג'יפים בצפון שבהם יחולקו לקבוצות קטנות (רצוי שקולגות יהיו אלה עם אלה). הקבוצה תחווה ביחד חוויה מיוחדת, האדרנלין של כולם יהיה בשמים והם יחלקו את הקסם הזה ביחד. הגיבוש קרוב מתמיד.

 

ימי גיבוש בצפון ותחושת המסוגלות

פעילויות שונות ידרשו מהעובדים לחשוב, לפעול ולהגיב. הם יעשו את זה כדי לקדם את הקבוצה לעבר המטרה, למשל במסגרת חתירה משותפת בקיאק או הישרדות במסלול הליכה שיכלול כמה רמזים עלומים נוסח "מצא את המטמון". כשאתם מעודדים אותם להפגין יצירתיות, לחשוב, להתייעץ ולקדם את הקבוצה כולה, הם  מרגישים שיש להם מה לתרום לצוות, וזו נקודה חשובה שאפשר להשיג דרך ימי גיבוש לעובדים בצפון.

 

שוברים שגרה

הצוות עובד קשה מאוד כדי להשיג את המטרות העסקיות ולעמוד ביעדים שנקבעו לו. ימי גיבוש לעובדים בצפון צריכים לספק להם, בנוסף, הזדמנות לשבור שגרה. כל פעילות מחוץ למשרד והרחק ממסכי המחשב תשיג את המטרה הזו כמובן, אבל שילוב בין טיול רגלי, חוויה אתגרית וארוחה טובה – זה בדיוק השילוב שישיג את המטרה הזו. בחרו מסלול מהנה בגליל, באחד העמקים או באזור הכנרת, הזמינו מקום במסעדה מפנקת ונסו להשאיר את המשימות והפרויקטים במשרד. זה הזמן להתנתק, ליהנות ביחד ולגלות את האנשים שמאחורי התפקידים. גם העבודה תהיה מהנה ויעילה הרבה יותר כשתחזרו למשרד למחרת בבוקר.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה