שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2354
מאמרים: 7344
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

יצירת יום הולדת של נסיכות מהאגדות


יוני כתר
 
 

המשאלה של לא מעט ילדות זה להיראות כמו נסיכה. בדיוק בשביל זה ישנו  יום אחד בשנה שהיא למעשה יכולה להיות נסיכה הוליוודית.

פנטזיית האגדה של הבנות לא מפתיעה אפילו לא לרגע, כי דמות הנסיכה בבסיס שלה היא יפה וטובה. תכונותיהן המוערכות ומידותיהן הטובות הן הבסיס למוניטין מפואר זה. סיבה נוספת היא שבמהלך כל מעשיה או אגדה - הנסיכה הינה תמיד בלב הסיפור.

למה לא תגשימו את החלום של הנסיכה הקטנה שלכם? תארגנו לה יום הולדת נסיכות מהסרטים.

 

איפה שהכל מתרחש

הפעלות ליום הולדת ורעיונות לימי הולדת תמיד נתפסים בעיניי הורים כמשימה משוכללת ומלחיצה, אבל הסוד הוא לקחת קונספט מגניב כמו יום הולדת נסיכות, ולבצע אותו בקלות ובפשטות. הנה כמה רעיונות.

כדי לתת לחלום אווירה של אמת כדאי שתיצרו סיפור מסגרת. תחשבו על סיפור מקורי. הוא יכול להיות מבוסס על סיפורי אגדה שכולם מכירים שיתאים במיוחד לבת שלכם, או בדיה שלמה מהדמיון. המשחקים, הפעילויות ואפילו העיצוב של יום ההולדת יתאימו לסיפור המסגרת שתבנו. ככה, יום ההולדת יתאים בדיוק לתינוקת או לילדה שלכם ואתם תוכלו במסגרת פלטפורמה זו לכוון בדיוק לאירוע עליו היא חולמת.

הזמנות שמתאימות לנסיכה

דבר ראשון, כדאי להתחיל מהזמנות יום הולדת שמתאימות לנסיכה. אפשר לשתף את כלת החגיגה בהכנות לאירוע ולתכנן הזמנות לבדכם בבית, או לרכוש הזמנות שמעוצבות בסטייל של האירוע שלכם מאחת החנויות הרלוונטיות, גם שם אגב תוכלו להוועץ ולמצוא רעיונות ליום הולדת הייחודי שלכם. תוכלו לשאוב השראה מההזמנות המוכנות או לדלג על העניין ולשלוח את ההזמנות המעוצבות לכל המוזמנים.

 

משחקים ואביזרים למסיבה

אין חגיגת נסיכות ללא נסיכות. גם כאן יש 2 אלטרנטיבות: למצוא קיים או לתכנן לבד. באפשרותכם ליצור במהלך האירוע בעזרת הילדות את הכתרים והשרביטים ובכך לעשות פעילות יצירה ראשית באירוע הנסיכות שלכם.

מלבד פעילויות היצירה, ניתן לעשות סדרה של משחקים והפעלות נוספים. ניתן לחשוב על חידון הנושא אגדות שיהיה נושא פרסים והפתעות. השאלות שישאלו יהיו בנוגע לנסיכות מפורסמות מהספרים (ניתן להסתייע בספרים). תוכלו אפילו להתבסס על משחקים מוכרים וליצור הפעלות לחגיגה בסטייל יום הולדת נסיכות.

נסיכות אוהבות לשמוח ולשיר. אפשר ליצור פזמון שמבוסס על שיר מוכר ולחבר עבורו ריקוד שאותו ילמדו הילדות (במסיבות בהן יש ילדות בגילאים שונים יש אפשרות לתת לילדות תנועות ברמה מתאימה למכנה הגילאים המשותף). גימיק משוב שמזניק את המוטיבציה של הנסיכותה קטנות הוא לצלם את הריקוד ולשלוח לכל הבנות למזכרת שתשאר עמן לתמיד!

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה