שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

לארגן בקלילות יום כיף אליפות


המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

בבואכם לארגן יום כיף לחברה או  עסק, כדאי שתצאו מנקודת הנחה שלכל יחיד בקבוצה יהיה רצון משלו עבור יום זה. על מנת למצוא את הקונספט שיסחוף את כולם בהתלהבות, כדאי דבר ראשון להבין מחברי הקבוצה האם הם בעד יום אתגרי בחוץ, או שמא פעילות ״ביתית״ באופיה.

פעילויות חוץ משמע: טיול מודרך על ענפיו - סיור ג׳יפים, טומקאר, טיול אופניים, סיור מודרך באחד מהאתרים בארצנו היפהפיה, פעילות שטח (כלומר ODT) וכיוב׳.

פעילות פנים: מגוון סדנאות שמתקיימות בחלל סגור - סדנת צחוק, סדנאות בישול לסוגיו, סדנת גיבוש, סדנת הפגת מתח וטיפוח שלווה, ועוד.

כאשר נבחר האופי הכולל של הפעילות, ניתן יהיה לבחור אחת מהסדנאות שפורטו לעיל. יום כיף מוצלח עם ערך מוסף יחקק בזכרונם של העובדים, וישפר את ביצועיהם בעבודה. לא רק בשל ההנאה והתחושה של העובדים שהשקיעו בהם, אלא גם משום שניתן להשיג תוצאות רבות דרך סדנאות וטיולים כאשר בוחרים את המטרה שמאחוריהם.

כדאי לבחון מה הצורך העולה מהתנהלות החברה או העסק. האם יש צורך לגבש בין העובדים עקב שינויים שחלו במחלקות? האם מתח ולחץ הם חלק בלתי מפרד מהעבודה ורצוי להדריך את העובדים כיצד להתנהל טוב יותר בתנאים אלו?  או שמא שיפור עבודת צוות היא המטרה הנכספת? שאלות כדון אלו יכתיבו את אופי הסדנא שתיבחר. 

צרפו לכך ארוחה טובה שתאגד את כולם יחד, והרי לכם יום כיף נהדר, שכולם יפיקו ממנו תועלת. 

דברים נוספים שיש לקחת בחשבון הם כמובן התקציב והזמן המוקצבים ליום הכיף. שני גורמים אלו משפיעים גם הם, שכן ישנן סדנאות יקרות יותר ופחות, וזמן הנסיעה ועלותה גם הם פקטורים בחישוב.

טיפ אחרון: חברות הפקה עוזרות לארגן ימים כגון אלו ביעילות. גם מבחינת פשרה בין הקולות השונים, גם מבחינת הכרת האופציות בשטח, וגם לקיחה בחשבון של פרטים קטנים שעלולים להישכח ועקב כך לגרום למפח נפש.

במרכז - תוכן איכות לקבוצות - ישמחו להתאים יום כיף לקבוצתכם, לפי המטרות שתציבו לנו.  ימי הגיבוש שלנו, משולבים בכיף, אתגר, חוויה ופינוק מותאמים לכל קבוצה באופן אישי וממוקד.

יום כיף נעים במיוחד!

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה