שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

להטוטן


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 
להטוטן

למופעים קסומים כמו מופע של להטוטן, נמשכים כולם, אם המבוגרים ואם הילדים. כבר בימי מצריים העתיקה, להטוטנים, היו בין המופעים הפופולריים ביותר בארמונות המלכים המצריים, גם בייוון וברומי העתיקה ניתן היה לראות מופעים אלה. בעשורים האחרונים, מופעי להטוטנות, הפכו להיות נפוצים יותר והם מרתקים את כולנו בשל אופיים המיוחד, היות ומדובר בשילוב של פיתוח מחשבה, קואורדינציה, קשב וריכוז.

בגלל זה, להטוטנות, הינה חלק מתוכניות ליוד בבתי ספר שונים בארץ ובעולם כולו. מדובר על אמנות שמה שמיוחד בה, הינו תפיסת כמה חפצים המתעופפים באוויר בבת אחת. החפצים המקובלים הם: כדורים, טבעות, מקלות, לפידים וכל חפץ שניתן יהיה להשליכו באוויר. יש להטוטנים, המשלבים חפצים אחרים שקשים יותר לתפיסה והכול קשור למופע הייחודי שכל להטוטן מכין בעצמו מבעוד מועד. את הלהטוטנים, הכרנו כולנו, כאשר ההורים היו לוקחים אותנו כשהיינו ילדים לקרקסים הידועים שהיו מגיעים לארץ ותמיד היינו נשארים בפה פעור. גם היום, כאשר אנו התבגרנו ויש לנו ילדים משלנו, מופעים של להטוטנות, עדיין ממשיכים לרתק אותנו.

להטוטן- אטרקציה שחבל על הזמן

 

לא די, כי להטוטן יבצע את הביצועים המרהיבים שלו של השלכת הרבה חפצים באוויר ותפיסתם בדיוק רב, כי אם הוא יצור אינטראקציה עם קהל צופיו. הקהל חייב להיות שותף פעיל, מה שיהווה למופע עוד חוויה נדירה, כאשר הוא הופך להיות פעיל במופע מסוג זה. ניתן למצוא להטוטנים שהם מצחיקים, אלה יעיפו באוויר חפצים מוזרים, כגון מברשת שירותים, מטאטא, מטרייה , מטקות, פומפה לכיור, כיסאות ומה לא.. מופעים כאלה שהם גם שילוב של אטרקציה יחד עם הומור, ישאירן לקהל טעם של עוד. יש למצוא את הלהטוטנים המובילים בארץ ולתחקר אותם לפני, מה מכיל המופע שלהם, כלומר אילו תכנים ואיך הם יחלקו אותו.

מופע זה, הינו צבעוני ומשמח, מה שיתאים להרבה מאוד אירועים, כגון: אירועי ילדים כגון יום הולדת, בר או בת מצווה, אירועי חברה, כגון ימי גיבוש,  השקת מוצרים וקידומי מכירות של מוצר או שירות מסוים וכדומה. בהרבה מקרים, אטרקציה כמו להטוטן, עשויה להיות מכרעת ברווחיות והצלחה של מוצר שחברות מעוניינות לשווק.

מופע וסדנאות להטוטנות לילדים

מי שמעוניין לרתק את הילדים, באמצעות מופע של להטוטנות מקצועי וכן סדנה, אשר בה ילמדו הילדים, כיצד להכין כדורים ללהטוטנות, ימי כיף, או ימי גיבוש כיתתיים. ניתן לערוך בקייטנות הקיץ, מסיבת קרקס ולהזמין להטוטנים שידעו כיצד לרתק את כל הילדים ויערכו להם סדנאות יום הולדת שונות, אשר מגבירות ומחדדות את החושים, את הריכוז ואת הקואורדינציה שהיא חשובה מאוד להתפתחות תקינה של הילדים.  פעילות זו היא משעשעת ומשמחת את הילדים, מעניקה להם גיוון ועניין רב, בכל סוגי האירועים והסדנאות השונות. גם סדנת ג'גלינג, תגרום לכך שילדים ימשיכו להתאמן בבית יחד עם חבריהם או בהפסקות בכיתה ובכך, יפתחו מיומנויות שיועילו להם תמיד.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה