שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

לוקרים- תאי אחסון יעילים


amitronen

עמית רונן

 
 

בהרבה מקומות ציבוריים, תוכלו לראות תאי אחסון אישיים שהם כה יעילים. תאים אלה, נקראים לוקרים. ניתן למצוא תאי אחסון אישיים בגדלים שונים שיוכלו לשרת את מי שמעוניין להשתמש בהם ולאחסן כמות של חפצים מסוימת. בבתי ספר ובאוניברסיטאות, ניתן למצוא הרבה תאי אחסון שמקלים הן ל התלמידים והן על הסטודנטים. גם במתנסים השונים, במכוני ספא וכושר ו אפילו בתי ספר לריקוד, שימוש עם לוקרים הוא יעיל, כך ניתן לאחסן ולשמור על חפצי הערך מפני גניבה וגם לאחסן את בגדי הריקוד, נעלי הריקוד ובגדים להחלפה.  במקומות עבודה, בהם יש הרבה עובדים, ניתן למצוא  תאי אחסון אישיים כמו במפעלים, חברות גדולות שמעסיקות הרבה עובדים ובתחנות במשטרה. הורים לתלמידי בית ספר ותיכון, נוהגים שלכור לוקר לשנה עבור ילדיהם, שכן, תא האחסון האישי עבור תלמידים הינו יעיל, כך שגם הם לא יצטרכו לסחוב כמות גדולה של ספרים על גבם וגם, לעולם לא יחסר להם ספרים שהם זקוקים להם לשיעורים מסוימים. גם באוניברסיטאות, הסטודנטים משתמשים הרב עם תא האחסון ומצאים שהוא תמיד נוח לשימוש והכל מסודר ומאורגן.

לוקרים עמידים העשויים ממתכת

 רוב סוגי לוקרים, עשויים ממתכת שכן, הם עמידים בפני ואנדליזם. על כל לוקר יש מספר, כך שמי שמשתמש בו, יודע מה המספר של תא האחסון האישי שלו. יש כאלה ששוכרים את תאי האחסון לשנה, יש ליום ויש למספר חודשים, הכל תלוי בתדירות ההגעה למקום בו נמצא הלוקר. יש היום תאי אחסון עם נעילה משוכללת ויש שניתן לשלשל בהם מטבעות של עשר או עשרים שקלים לשעה או שעתיים של אחסון, כמו למשל בתחנות רכבת, מועדוני ספורט, ספריות ציבוריות וכדומה. מי שמעוניין בהשכרה של לוקר, יהיה חייב לבדוק, אם הגודל שלו, אכן מתאים לכמות או גודל החפצים, אותם הוא מעוניין לאחסן. אם יש לכם עסק עם הרבה עובדים, חשוב כי תתקינו לוקרים על מנת שהעובדים יהיו בטוחים וסמוכים שחפציהם שמורים והם יעבדו בראש שקט. בחו"ל למשל, אפילו במרכולים הגדולים, יש לוקרים שבהם ניתן לאחסן חפצים ולערוך את הקניות ביתר חופשיות.

לוקרים – השקעה שתניב לכם תשואה

אם החלטתם להתקין תאי אחסון אישיים, עבור הלקוחות שלכם, אם במכון הכושר, הספא או בבית ספר לריקוד וכדומה, תוכלו לקבל עליהם תשואה נאה בהמשך . ישנם תאי אחסון מכניים שאינם צורכים חשמל עבור נעילה חד פעמית. הלקוחות משלמים בין 10-30 ₪  עבור אחסון והמחיר תלוי בגודלו של תא האחסון האישי. לקוחות ירגישו חופשי יותר, לטייל באולם התצוגה שלכם או במרכול, הם יבלו זמן רב יותר ויבזבזו יותר, כאשר הם חופשיים ואינם לחוצים שמישהו יכייס או יעלים להם חפצים חשובים מתיק הנשיאה שלהם. תוכלו להתעניין אצל כמה חברות שמייצרות או מייבאות את תאי האחסון האישיים. ניתן לראות ברשת, אתרים של יצרנים ויבואנים של תאי אחסון ולהתאים אותם לצרכים שלכם וכן, לדעת את המחירים המדויקים, על פי התקציב העומד לרשותכם. את תאי האחסון האישיים, ראו לראשונה בארה"ב והם הפכו להיות שימושיים ויעילים בכל העולם ובשנים האחרונות כבר רואים אותם בהרבה מוסדות ציבוריים, חברות ואפילו אולמות תצוגה גדולים.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה