שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

מגנטים לאירוע שלך


שרית כהן

קידום ושיווק במדיה,

שיווק ברשת האינטרנט

 
 

מגנטים לאירועים מוסיפים פן חדשני לאירוע שלך, מצד אחד מגנטים באירוע הינם אטרקציה זולה ומגניבה לקהל: האורחים מקבלים תמונות למזכרת, הדודה מאושרת והסבתא מחייכת וכל זה לאחר מכן מודבק לך על הדלת של המקרר. מצד שני מגנטים לאירועים הם בשביל בעלי השמחה. החתן והכלה, חתן בר המצווה או המאורסים הטריים מקבלים תמונות מיידיות מהאירוע ללא כל צורך להמתין ימים עד שבועות לצלם האירוע. בסיום האירוע צלם המגנטים מספק דיסק עם כלל התמונות שצולמו באירוע.

צלם מגנטים לאירועים אחראי לתעד את האווירה של האירוע, את ההוויה ולהנציח את הרגעים המאושרים של החוגגים ושל בעלי השמחה. על מנת שהמגנטים יחזיקו מעמד זמן רב, צלם המגנטים וחברת המגנטים לאירועים תפיק את המגנטים באיכות HD, איכות גבוהה ויחד עם זאת תבצע לימינציה לתמונות המגנט אשר ישמרו את הצבעים המקוריים של התמונה לשנים רבות. תהליך הפקת מגנטים לאירועים כולל הדפסת המגנטים על דפי פוטו איכותיים היוצרים מראה מבריק לתמונה. דף פוטו יחד עם הדפסת תמונה באיכות גבוהה יוצרים תוצאה מנצחת, כך הקהל באירוע זוכה לתמונות מגנט באיכות מקסימלית.

איכות המגנטים חשובה מאוד ולרוב פרופורציונלית למחיר השירות. מגנטים לאירועים היום ניתן להשיג במחירים הנעים מ600 שקלים ועד כ1500 שקלים, כאשר המחיר הנמוך לרוב יהיה תמורת איכות ירודה וחברת הפקת מגנטים שאינה מקצועית. חברה המתמחה במגנטים לאירועים תדאג להפיק מגנטים עמידים לזמן רב וינציחו את האירוע לשנים רבות. חברת מגנטים מקצועית לחתונה תגיע עם ציוד גיבוי מלא, כשאר כל רכיב מהציוד מגובה ברכיב חלופי לצורך עבודה סדירה ללא תקלות במהלך כל הערב. 

מידי יום ישנם חידושים בתחום המגנטים לאירועים. לאחרונה ישנן חברות המפיקות מגנטים בצורות, מגנטים בגדלים שונים וכן תאי צילום אוטומטיים. תאי הצילום, לעומת צילום מגנטים באירוע, משלימים את חווית צילום המגנטים. אך אינם מחליפים אותם שכן אינם מנציחים את האווירה באירוע ואינם נותנים תמונה שלמה של המסיבה. צילום מגנטים מקצועי יחל מרגע קבלת הפנים ויסתיים בתום האירוע. כמות המגנטים הממוצעת המופקת באירוע של כ400 אנשים היא עד 250 מגנטים, וכך הבטחת "מגנטים ללא הגבלה" הופכת לכמעט לא רלוונטית, היות והמגבלה האמיתית של חברת הפקת מגנטים לאירועים היא משך האירוע והזמן אותו סגרתם על פי חוזה מראש.

להתראות בשמחות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה