שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

מה עושים עם ילדים בקיץ - שלב השאלה הזהה


Binyamin t
 
 

אין הורה לילדים בכלל ולילדים קטנים בפרט שאינו מתלבט ומתחבט בשאלה שבכותרת - מה עושים עם ילדים בקיץ?

עם בוא החופש הגדול ובעצם שבועות אחדים לפניו מתחילה התרוצצות ונמשכת התייעצות מה ומתי עושים, כיצד "להעביר" את החופש הגדול. אבל לא רק חופשים גדולים הם מועדים מוּעדים לפורענות - גם שבתות וחגים וימי גשר שונים.

לתושבי המרכז אבל לא רק להם מוצעת חלופת בילוי שיש בה מענה לשאלה זו. פארק מים אטרקטיבי מהווה מקום הבילוי האולטימטיבי. שפע ההיצעים בו עשוי לתת מענה לילדים ולהוריהם. ניתן לשהות במקום במשך שעות אחדות ולא להשתעמם אף לרגע.

במתחם מוגן ומאובטח נגישים וזמינים בריכות שחייה, מגרשי ספורט, חדר כושר משוכלל, מסעדה ועוד. כשם שאומרים שמיליארד סינים לא טועים, כך, בהשאלה, ניתן לומר כי אלפי ילדים לא טועים כאשר הם בוחרים לבלות עם הוריהם במתחם המים האטרקטיבי.

מה עושים עם ילדים בקיץ- מבלים!

לבילוי במתחם שיש בו מענה לרצונות ולמשאלות הילדים ישנו יתרון עצום: אין הכרח לנסוע ממקום למקום. אין סיבה לחפש אטרקציות כאשר הן מוצעות בשפע במקום מרכזי אחד. הימצאות הורים וילדים במתחם הגדול והמרווח מאפשרת לילדים חופש תנועה מלא ובכל זאת להורים ניתנת האפשרות להשגיח עליהם, לשמור על קשר עין וכל זאת מבלי "לחפור" להם על הצורך להיזהר ולהישמר ו"לא לחצות את הכביש לבד".

השאלה מה עושים עם ילדים בקיץ? מעסיקה כל הורה, קל וחומר הורים לילדים שרואים בצורך של הילדים להיות מועסקים בכדי למנוע שעמום, מה שמחייבם לתכנן בקפידה את ימי הקיץ בקפידה, לפרטים.

אם תשאלו ילדים הם יגידו שיש דברים שאף פעם לא משעממים. אחד מהם הוא, כצפוי וכמשוער מתחם בילויים מרהיב ומלהיב שמאפשר לילדים להוציא אנרגיה, לשהות במחיצת ילדים רבים, אשר כמוהם אוהבים את הבילוי הסוחף והמרתק.

ספק אם יש בית שבו לא עולה מדי שנה, עם בוא האביב, השאלה הזהה - מה עושים עם ילדים בקיץ. זה עתה סיימתם לקרוא הצעה לעשייה מהנה וכייפית לילדים וגם לכם, ההורים. אתם מוזמנים לבוא ולהיווכח. בילוי נעים וחווייתי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה