שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2386
מאמרים: 7373
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 
שירותים כימיים מפוארים לאירוע בלתי נשכח חשובה לך הצלחת האירוע שלך? חשובה לך שביעות רוצונו של הקהל? אחד הסעיפים החשובים ביותר בתיק ההפקה שלך, הוא הסדרת נושא השירותים הניידים, שירותים נוחים ונקיים, לנוחיות הקהל המבקש להתפנות בפרטיות. https://www.mitpanim.co.il/vip/
המשך קריאה
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; font: 16.0px 'Times New Roman'; color: #000000; -webkit-text-stroke: #000000; background-color: #ffffff} span.s1 {font-kerning: none} שירותים ניידים – לא מה שחשבתם...http://www.mitpanim.co.il/mobile-toilets/
המשך קריאה
תכנון של חתונה צמחונית זה בוודאי משהו שאתם יכולים לנסות ולעשות לבדכם, אם כי חשוב לזכור שהתוצאות עלולות שלא להיות לשביעות רצונכם
המשך קריאה
החלטתם להתחתן? עשיתם את ההחלטה הכי חשובה בחיים. מזל טוב! בפעם הראשונה שאתם עומדים לנהל ולתכנן ביחד אירוע משותף שבו כל בחירה היא חשובה וברת משקל. ישנן הרבה דרכים לחגוג חתונות וכיום האופציות הן מגוונות ויצירתיות. ולפעמים, הבחירה הקלסית של גן אירועים לחתונות היא הבחירה והנכונה ביותר, המתאימה והחכמה ביותר.  
המשך קריאה
הפקת אירועים עסקיים היא כלי שעומד לרשות מגוון רחב של עסקים, ארגונים, חברות, מוסדות וגופים.
המשך קריאה
מופע לילדים איכותי צריך לכלול השקעה של הפקה ובימוי, שחקנים מיומנים, דמויות מעוצבות, עלילה מרתקת, מסרים חשובים הנוגעים בערכים מעולם הילדים, חשיבה על הפרטים הקטנים.
המשך קריאה
טייס ליום אחד היא טיסה שבה מקבל המתנה מטיס מטוס קל, בשיעור טיסה, ביחד עם מדריך טיסה. עם הזמן הפכה הטיסה הזאת לטיסת החוויה הפופולרית ביותר, ולאחת המתנות הנחשקות בקרב גברים ונשים מעל גיל 16. קראו את הכתבה ותדעו גם אתם למה.
המשך קריאה
עוד מעט החגים יגיעו ואיתם מגיעות גם חופשות משפחתיות. לכן זה ברור מדוע אתם רוצים להתחיל לתכנן את הדברים עוד היום, כי מה פתאום שתשאירו את הכול לרגע האחרון? יש אומנם אנשים ספונטניים שלא אוהבים לעשות תוכניות מראש, אך יחד עם זאת, אסור לשכוח שבעונת החגים יש גם צפיפות לא קטנה. לכן, בין אם אתם חושבים על טיולי ג'יפים בגליל ובין אם אתם חושבים על בילויים אחרים, אנחנו מציעים לכם לתכנן את הדברים כבר עכשיו ואולי אפילו להזמין מקום.  
המשך קריאה
אחד מן השלבים הראשונים בהפקת כנס הוא הכנת התקציב לאירוע. חברות, מוסדות וארגונים רבים משקיעים תקציב בלתי מבוטל בכל שנה על הפקת כנסים. מבלי להבין כמה כסף עומד לרשות המפיק, אין באפשרותו להתחיל ולתכנן את האירוע. לא מומלץ להתחיל עם סכום כללי ולא מדויק, שכן רק הקצאה מדויקת של תקציב לאלמנטים השונים הכרוכים בהפקת הכנס תביא להצלחתו.  
המשך קריאה
טלפתיה היא אומנות תקשורתית בה מתקשרים עם פרט או קהל שלא באמצעות המילה הכתובה. באמצעות התנהגותו ודפוס מחשבתו אומן טלפתיה יודע מה הוא רוצה ועל מה הוא חושב ויכול להפיק מכך את המרב: לספק מופעי בידור לפי הזמנה, לעשות קסמים שיבטאו אל הלך מחשבתו של הפרט, ועוד. אורן שלום הנו אומן חושים המתמחה בטלפתיה.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 268 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה