שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

מוסיקה לאירועים


אלי תכלת

אלי 

 
 

 

לפעמים כשאנו נאלצים לתכנן אירוע, אנחנו מנסים לעשות את העבודה בעצמנו ושוכחים שיש דברים שצריך לתת למקצוענים לעשות. רובנו יוצאים מנקודת הנחה שתכנון חתונה למשל יכול להיות פשוט מאוד. בסך הכול צריך להשכיר אירוע, לשכור חברת קייטרינג, לדאוג לשמלת הכלה ולחליפת החתן וזהו. לצערנו, התכנון אינו פשוט כל כך ואפילו יקר. כשמדובר ביום החתונה שלנו מדובר ביום חשוב, ביום שבו אנו לא מתקמצנים. כשמדובר בתכנון האירוע אנחנו צריכים להבין שאנחנו לא מקצוענים ומבינים בתחום מספיק כדי שנוכל לתכנן אותו, ושנצטרך לשכור מפיק. אומנם המפיקים השונים דורשים סכום כספי לא קטן, אבל אסור לשכוח שלעלות יש תועלת לא קטנה ונוכל רק להרוויח מכך.

אז למה בעצם צריך לשלם כל כך הרבה כסף למפיק? מה הוא עושה בכלל? למפיק יש כאב ראש לא קטן ולחץ רב בעבודה. הוא צריך להיות בקשר עם כל הגורמים ששכרתם לאירוע ולדאוג שיעמדו בזמנים המתוכננים באופן מדויק. אסור שיהיו טעויות. טעות בהפרחת הבלונים בחופה או טעות בשיר החופה יכולים לגרום לכם לתחושה שכל החתונה נהרסה, וכידוע מדובר באירוע שרצוי שיהיה פעם אחת בחיים. אסור שתנסו לתכנן את האירוע לבד, סביר להניח שאתם מספיק לחוצים מהחתונה עצמה ותכנון יעיק עליכם. העבודה היא רבה ותצטרכו להשאיר אותה למפיק. מה המפיק יעשה בעצם ואיך הוא כל כך יעזור לכם? הוא יהיה איתכם לאורך הערב כולו, הוא יגיד לכם בדיוק מתי להיכנס לחופה ותוך כדי יהיה בקשר עם הדיג'יי, הוא יגיד למלצרים מתי להגיש את האוכל לאורחים ומתי לפנות אותו ולהשאיר זמן לריקודים, הוא ידאג לפתיחת ולסגירת המזונים וייתן לכם ייעוץ בבחירת סגנון האוכל והשתייה שיהיו מוגשים. כמובן שהעבודה עוד רבה ועמוסה, לכן חשוב שתבחרו במפיק מקצועי. מפיק מנוסה שיודע ומכיר את העבודה לא ידלג על שום שלב. נניח ובחרתם במפיק שהגיש שניצל תירס בחתונה? שהביא שתייה חריפה מזויפת ומדוללת? שבמקום דיג'יי החליט להביא נגן נבל? מדובר בהרס מוחלט של האירוע.

 

אז במי תבחרו? תבחרו במפיק מנוסה בעל המלצות, מפיק שלא ידלג על שום שלב. מפיק שיבחר באוכל איכותי, שיודע שמוסיקה לאירועים היא עניין חשוב ואי אפשר להתפשר. אל תחסכו במפיק אירועים ותזכו לחתונה שלא תשכחו.

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה