שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2388
מאמרים: 7373
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

מופע לילדים איכותי


koralevi
 
 

למה כדאי לקחת את הילד למופעים?

מופע לילדים איכותי צריך לכלול השקעה של הפקה ובימוי, שחקנים מיומנים, דמויות מעוצבות, עלילה מרתקת, מסרים חשובים הנוגעים בערכים מעולם הילדים, חשיבה על הפרטים הקטנים. דרך מופע ניתן ללמוד על החיים, אך להוסיף קורטוב של שעשוע, צחוק וקלילות, שימוש בדמיון ובמציאות. כל הרעיון במופע לילדים הוא לספק זמן הנאה לילדים, להמחיש עבורם את החיים מזוויות שונות שעיניהם יכולות להתבונן בלי להתבלבל, על כן חשוב להתאים את ההצגות לגיל הילדים ואת התכנים לעולמם. מאיזה גיל מומלץ לקחת את הילדים למופעים? בעיקרון, מגיל 3 הילד כבר בשל להצגה איכותית שיכולה לרתק אותו באלמנטים הנחוצים.

 

איך להתמודד עם החושך במופע ואיך להכין את הילד למאורע?

לא לכל הילדים יש סבלנות לשבת בכיסא ולצפות במופע באורך מלא. יש ילדים שמפחדים מהחושך המגיע כשההצגה מתחילה. אל תלחיצו את הילדים ואל תילחצו בעצמכם. זהו שלב טבעי שכל ילד חווה קצת אחרת. חשוב לעשות לילד הכנה בבית, להבהיר לו שמדובר רק בהצגה, שהחושך הוא חלק מהעניין. למדו אותו מתי צריך למחוא כפיים, זה יפיג את החשש, ותמיד אפשר לבקש מהדובי שישן איתו בלילה להתלוות אליו גם למופע. אם תרגישו שהילד זקוק לעידודכם, תוכלו להושיב אותו על הברכיים, רק שימו לב שאינכם מסתירים לאף ילד קטן שיושב מאחוריכם. כך ייהנו כולם ממופע מוצלח לילדים ולכל המשפחה.

 

מופעים תורמים להתפתחות הילד

מופע לילדים איכותי נועד גם להתפתחות הילד, לחיכוכו עם עולם תרבותי השונה כל כך מהעולם הטכנולוגי המוכר, ואולי מנוגד לו במאה שמונים מעלות. בעידן שבו הילדים שולטים בכפתורים, חשוב לחשוף אותם לסיפורים, להצגות, למופעים שיש בהם שירים, ריקודים, עלילה מרתקת, דמויות בעלות מסרים עקרוניים, עולם שלם של השראה, יצירתיות, דמיון וערכים המלווים את הילדים הרבה אחרי שהווילון הוסט, שהקהל התפזר, שהתאורה כבתה, שהשחקנים סיימו את ההדרן.

 

מופע מותאם לילדים בכל היבטיו החשובים

מופע מושקע לילדים יהיה כזה שהבימוי שלו מצוין, ההפקה מקצועית, הכתיבה מתאימה לגיל הילדים התפאורה מרשימה, התלבושות תורמות לעלילה, הסאונד נשמע היטב. חפשו הצגה שנוגעת בעניינים הקשורים לעולם הילדים – חברות, רגשות ולב.  כל מופע שמסוגל גם לתרום להעצמת הילד יהיה מופע מוצלח ומיוחד. אפשר להזמין מופע גם לביתכם אם תגייסו קבוצת ילדים שתיקח בה חלק, לא תמיד צריך סיבה למסיבה, אפשר לארגן גם בשכונה או בבית הספר מופע לילדים איכותי להנאת הילדים וההורים כאחד.


 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה