שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

מי מהאורחים יגיע לאירוע


yochi

חיה את החלום

 
 

עם כניסת הטלפונים החכמים והאייפדים, עולם שלם של אפליקציות נפתח בפנינו. הצמיחה המדהימה והתרחבות התוכנות החכמות והשימושיות הצליחו לייעל ולשפר את חיינו מן הקצה אל הקצה. והדבר אינו מוגדר לתחום אחד בלבד. עולם החתונות למשל. אם בעבר היינו צריכים להסתמך על שיחות אינסופיות לאישורי הגעה ולוודא אם המוזמן יגיע או לא, היום אנחנו יכולים בעזרת אפליקציה פשוטה או שיחה מזורזת לבדוק את הדבר.

זה ידוע שלבדוק רשימת מוזמנים של מאות אנשים יכול להיות עול לא קטן, אבל היום זה אפשרי ובצורה קלה וטובה. קחו למשל משפחה המוזמנת לחתונה. חתונה בשרון. היום בעזרת אישור הגעה המופעל דרך הטלפון החכם אפשר לקבל אישור הגעה על משפחה כזו בתוך דקות ספורות ואנחנו מדברים על אפליקציות שמשתכללות מיום ליום. דוגמא אחרת יכולה להיות כאשר בעלי השמחה רוצים לארגן הסעות. הם אינם יודעים כמה אנשים יגיעו או אם יש בכלל צורך בארגון הסעות. בעזרת שיחת טלפון זריזה או בעזרת העלאת שאלה בטלפון החכם, ניתן לקבל את כל האינפורמציה בתוך רגעים אחדים ולהיות בטוחים אם יש צורך בהסעות או שלא. כיום גני אירועים בשרון יכולים לבצע שירות זה. חתונה בשרון היא מבוקשת יותר ויותר לא רק בשל המיקום, גם מעצם העובדה כי גני אירועים בשרון מקדמים את השירות ללקוח ונותנים לו מענה למכלול הבעיות שהוא ניצב בפניהם לפי חתונה. גני אירועים בשרון יכולים לעשות שימוש יעיל וקל באפליקציות ההגעה שפותחו רק לאחרונה ולקבל את כל המידע שצריך כדי שהחתן והכלה יידעו בוודאות מהי כמות המוזמנים שיגיעו לאירוע.

נקודה חשובה נוספת היא במכלול ההזמנות לפני החתונה. הסעות, מספר השולחנות וסידור המנות, כולם תלויים בכמות המוזמנים ולכן החשיבות לדעת כמה יגיעו מתעצמת וחשובה בכל חתונה. אם אתם החלטתם לעשות חתונה בשרון, אתם תוכלו להיות רגועים ובטוחים שאתם תיפלו בידיים הנכונות. שירות עדיף ומסור תוכלו לקבל מבעלי גני אירועים בשרון, שמשפרים ומקדמים שירותים אלו. אך לא רק כאב ראש ייחסך לכם. אתם תורידו את המטלה המעיקה הזאת מחבריכם ומקרובי המשפחה. השיחות האינסופיות והצורך לוודא כל מוזמן ומוזמן יכולה להיות מעיקה ומעייפת. עכשיו, עם כניסת השירות והעלאת המודעות לשימוש בהם, אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם 100 אחוזי דיוק, לפחות בבדיקה הראשונית. את הזמן היקר תוכלו לפנות להכנות אחרות לקראת החתונה. אישורי הגעה? ראו בזה עניין סגור.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה