שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

מפעילים לימי הולדת


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

להלן סקירה של 2 סוגי מפעילים לימי הולדת או לחילופין מפעילים באירועים שונים כגון: הפעלות בקניונים, הפעלות למתנסים, הפעלות בבתי הספר וכו'.

 

הראשונים ברשימה הם הליצנים / ליצנית / ליצן מפעילים לימי הולדת מסוג זה אלו הם הפופולרים ובעלי הותק הגבוהה ביותר בתחום ההפעלות לילדים. כולנו זוכרים אותם בילדותנו ואכן ימשיכו לזכור גם בדורות הבאים בגלל רמת החיבור הגבוהה של הילדים עם הדמות. כיום ניתן למצא מגוון רחב של סוגי ליצנים כמו ליצן או ליצנית רפואי המומחה בלשמח ילדים ומבוגרים החולים וצריכים עידוד ושימחה בחייהם יותר מתמיד. הליצנות מכילה בתוכה את רוב סוגי ההפעלות והאטרקציות כגון: קסמים, בלונים, תחרויות ויצירת קונספט כמו יום הולדת הישרדות.

 

אמן בלונים - השם מספר הכל, אמן בלונים זהו מפעיל ליום הולדת יצירתי במיוחד השולט בטכניקות מיוחדות ליצירת מגוון ענק של יצירות מבלונים. הרבה מהמפעילים לימי הולדת לומדים את הטכניקות בגלל שאמן הבלונים מרתק את הילדים ע"י שילוב מופע מעניין ומסקרן עם בלונים הנוצרים במו ידיו בזמן אמת. הסקרנות הגדולה משאירה את הילדים מרותקים ומחויכים במהלך כל ההפעלה. אמן הבלונים לרוב מגיע בלבוש של ליצן אך לא מחייב, ישנם אמנים הלבושים באופן יחודי וללא איפור.

הביקוש למפעילים אלו הולך וגובר ולכן מומלץ להזמין מראש ולא לחכות לרגע האחרון.

 

מה ההבדלים בין השניים:

חשוב לזכור ששני המפעילים ישמחו את ילדכם ויעשו את עבודתם כנדרש. ההבדלים נובעים בעיקר בתוכן ההפעלה, ליצן יכולה להיות גם אמן בלונים אך הוא ישלב את ההפעלה הזו רק כחלק מהמופע כולו ולא באופן עיקרי כפי שעושה אמן בלונים. אמן בלונים מיצר מספר תכנים סביב עולם הבלונים וליצנית יכולה להפעיל את הילדים תחת הפעלה אחת גדולה כמו הפעלת "הישרדות".


לסיכום זוהי סקירה קצרה על מפעילים לימי הולדת הנועדה לעזור לכם להחליט איך תראה היום הולדת הקרב ובא של ילדכם. מקווים שעזרנו ותודה שקראתם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה