שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

מצלמות GoPro גם לאופניים ואופנועים


הירו
 
 

נראה כי אחד מכלי הרכב שממש מראים עד כמה כדאי להתקין בהם מצלמת אקסטרים הוא האופנוע. היום אנו כבר לא מדברים רק על אופנועי כביש שיכולים לטוס במהירות מדהימה בכל כביש, אלא גם על אופנועי שטח ועל אופנועים מיוחדים שאותם יש אנשים שמרכיבים או בונים לבד כדי לעמוד בכל אתגר קשוח במיוחד.

לכן, מצלמת GoPro לאופנוע הוא מוצר מוצלח כל כך שיכול להפוך כל רכיבה לחוויה אחרת לגמרי. מצלמה כזו שמתחברת לכידון תביא לתיעוד מושלם של הדרך בין אם מישהו החליט לחרוש את כל יערות יהודה וירושלים ובין אם מישהו החליט לרכוב בצפון הקפוא או בדיונות המאתגרות מאוד של דרום הארץ.

איכותה של מצלמת GoPro לאופנוע תלויה לא רק ברמת הרזולוציה שהיא יכולה להציג בצילום וידיאו אלא גם בכך שהיא תהיה בטוחה להרכבה על כל אופנוע ובכך שניתן יהיה לתפעל אותה ללא כל הסרת תשומת הלב מהרכיבה עצמה. כך, שילוב בין חוזק, עמידות, ויכולות צילום גבוהות, יביא להנאה מושלמת מכל דגם איכותי בכל תנאי של הדרך.

גם רכיבה על אופניים הפכה להיות בשנים האחרונות ספורט חובבני מרתק מאוד. בשבילי האופניים הרבים שקרן קיימת לישראל יוצרת באזורים רבים הארץ (מה שנקרא "סינגלים"), במקומות מאתגרים שלא מעט רוכבים בוחרים להגיע אליהם, וגם פעלולים שאפשר לבצע היום עם אופניים מסוגים שונים, מביאים לדרישה הולכת וגוברת למוצר כמו מצלמת  GoPro  לאופניים.
כדי לראות כיצד כל תיעוד בעת רכיבה על אופניים יוצא מוצלח חשוב מאוד לרכוש דגם איכותי של מצלמת אקסטרים. דגם כזה יאפשר צילום של זמן רב של רכיבה בתנאי שטח שונים, והוא לא יתנתק חלילה מכידון האופניים בגלל חומרי ייצור לא איכותיים שלא מתאימים למשימת השטח של הרוכבים ברחבי שטחי הארץ.

עבור כל מי שרוצה להראות לחבריו היכן רכב בשבת האחרונה ולאן כדאי להגיע כדי לאתגר עוד יותר את יכולות הרכיבה, מצלמת GoPro לאופניים היא רעיון מצוין. בחירת אחד מהדגמים האיכותיים של חברת GoPro יממש את החלום להציג את יכולות הרכיבה לחברים כדי להראות כיצד הרוכב התגבר על מכשולים שונים וסיים את המסלול באומץ רב. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה