שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

מרכז כנסים מול אולם כנסים


שגית ד.
 
 

במאמר זה נעמוד על ההבדלים בין אולם כנסים לבין מרכז כנסים, ככה שיהיה קל לבחור מקום לכנס או מקום לאירוע. כאשר מתלבטים בין מרכז כנסים לעולם כנסים לאירוע שלכם, צריך לשקול היטב את היתרונות והחסרונות של כל מקום לאירוע במרכז ואולם כנסים, כדי לדעת מה הכי טוב בשבילכם ומה הכי מתאים לסוג האירוע, מספר המוזמנים, התוכן באירוע ועוד.

נתחיל עם ההבדל הפשוט ביותר שהוא גודל. מרכז כנסים הינו מקום גדול ורחב ידיים, אשר מכיל חללים סגורים אך ייתכן וגם חללים פתוחים רבים. הוא מתאים לכנסים רבי משתתפים, אירועים המכילים הרצאות, פרזנטציות ופאנלים, אך גם ביתנים, מרחבים פתוחים למיצגים, ועוד.

לעומת מרכז כנסים, אולם כנסים הוא אולם, לרוב מקורה, והוא יכלול לכלול או חלל מרכזי אחד גדול (ומבואה), או להיות מורכב ממספר חללים, מה שיכול להתאים לאירוע שמתעסק במספר נושאים, וכל חדר יכול לעסוק בנושא אחר. אולם כנסים במרכז מתאים לכנסים רשמיים, מציג עם פרזנטציה, סרט, פאנלים וכו'.

כאמור, לכל כנס יש את הצרכים המיוחדים שלו, ואפשר לדעת מה הם ולהתכונן אליהם, ולפי הם לבחור מקום לכנס מתאים. לאחר שישנה רשימת דרישות בסיסיות, אפשר לדעת איזה סוג מרכז כנסים אתם מחפשים:

·         על כמה ימים האירוע מתפרש האירוע?

·         האם הוא מכיל מרחבים פתוחים רבים (התחשבו בעונות השנה ומזג האוויר בעניין זה)

·         מה לגבי ציוד טכנולוגי וטכני?

·         האם אתם זקוקים ליותר מאולם אחד

·         האם צריך להשכיר ציוד?

·         האם יש צורך בציוד וידאו, אודיו, לייזר, ועוד?

·         האם משתתפים מסוימים זקוקים לציוד לא שגרתי?

·         מהי ההכנה של מרכז הכנסים מבחינת בטיחות, אספקת חשמל ותשתיות, ועוד?

ועוד. דבר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון, כאשר מחפשים מקום אירוע אשר מערב הרבה גורמים, יש לבדוק בדיוק מה הצורך של כל גורם וגורם, כגון דובר, מציג, חברה, דוכן, ועוד, על מנת שתוכלו להיערך לכך מבעוד מועד וכך הם יוכלו לבצע את תפקידם באירוע באופן הטוב ביותר.

כאמור, אם אתם מחפשים מקום לכנס עם מספר משתתפים לא רב, לאירוע קטן יחסית, אשר הנושא שלו הוא ספציפי מאוד לקהל ספציפי, מתאים לכם לערוך את הכנס באולם אירועים. מצד שני, אם אתם מתכננים לארגן כנס גדול, רב משתתפים, אולי בינלאומי, בעל מספר רב של נושאים או הצגת סחורה או פיתוחים של סטרטאפ במספר ביתנים, אתם צריכים להזמין מרכז כנסים עם מספיק מקום וציוד מתאים לתפעול אירוע שכזה. מרכז כנסים מקצועי יכול לעזור לכם להתכונן לאירוע ולהכין אתכם את הכנס המושלם בשבילכם ובשביל החברה שלכם. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה