שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

סדנאות לעסקים - משדרגים את האירוע שלכם


סנונית תוכ

http://snunitcontent.co.il/

 
 

כל מי שאי פעם ניסה לארגן אירוע חברה מכיר את הרגע הזה שבו כל האורחים מגיעים למקום המפגש ומתפזרים לפינות הרחוקות שלו, בהן הם נשארים בגפם, או במקרה הטוב, בחברת חבריהם הקרובים יותר בסביבת העבודה, כך שבמהלך האירוע עצמו נוצרות להן קבוצות קטנות ובלתי מגובשות אשר לא יוצרות אף אינטראקציה מסוג זה או אחר בינן ובין עצמן.

דינמיקה זו, אף על פי שהיא מנוגדת לחלוטין לכל מה שניסיתם ליצור בעת שהפקתם את האירוע, קשה לומר שהיא אינה צפויה מראש. הרי זהו טבעו של האדם, להתאגד בקבוצות קטנות, יחד עם מעט האנשים עמם הוא מרגיש בנוח להתרועע גם מחוץ לשעות העבודה, שלא לדבר על כך, שכאשר עובדי החברה מגיעים לאירוע מעין זה, הם מרגישים בדרך כלל שלא בנוח, וחסרים את היכולת הטבעית להשתחרר, מאחר והם אינם נמצאים בסביבה בה הם רגילים להיות מחוץ לשעות העבודה.

לכן, אם אתם מעוניינים להפוך את האירוע שלכם למשהו קצת יותר מוצלח מסתם עוד התאגדות חסרת ייחוד של עובדי חברה, אשר עומדים זה לצד זה בחוסר נוחות מסוים, יש שיאמרו אף במבוכה כזו או אחרת, עליכם ליצור איזושהי הסחת דעת, אשר תשנה את התמונה מקצה אל קצה ותגרום לאורחי האירוע שלכם ליהנות ממנו ולהיפתח מעט יותר לחוויות שהוא יכול להציע להם.

לא, אנחנו לא מדברים על מוזיקת רקע או על תקליטן שינסה להקפיץ את האורחים בכוח. הדרך הזו אולי יעילה בחתונות, אבל כאן אנחנו מדברים על אירוע חברה, וככזה, צריך להתייחס אליו בצורה שונה לגמרי. השיטה האפקטיבית ביותר לגרום לאורחי אירועים עסקיים להיפתח ולהשתחרר מעט, היא דווקא באמצעות סדנאות, אשר מפעילות אותם ומצליחות לגרום להם לצאת לרגע מהצללים ולהיחשף בפני חבריהם לעבודה.

ישנו מגוון רחב מאוד של סדנאות לעסקים אשר יכולות לעזור לכם להפוך את האירוע הבא שלכם לגדול בהרבה מסך חלקיו. בין היתר תוכלו ליהנות מסדנאות צחוק למיניהן, סדנאות תיאטרון, סדנאות מוזיקליות ועוד סוגים רבים ושונים, אשר ניתנים להתאמה אישית עבור הארגון שלכם, כך שיתאימו לכם כמו כפפה ליד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה