שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

סדנאות צחוק - זה מה שאתם צריכים בדיוק


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 
סדנאות צחוק - זה מה שאתם צריכים בדיוק

צחוק, תמיד היה ויהיה חמצן לריאות ולנשמה, לרוב אנו צוחקים רק אם ישנה סיבה מצדקת. צחוק בקבוצה עם אנשים, הינה סוג של תרפיה והוא הרבה יותר קל, היות וצחוק הינו דבר מדבק. בגלל הלחץ שלנו בחיי היום, יום והמתחים, ניתן למצוא סדנאות צחוק, אשר הפכו להיות לטרנד חזק בכל העולם. יש כאלה שיזמינו סדנא כזאת לאירוע כגון: יום הולדת, יום גיבוש לעובדים וכדומה. קחו לדוגמא ליצנים לימי הולדת או הרפואיים, אשר באמצעות צחוק, הם משפיעים לטובה על בריאותם של החולים. הצחוק, מחזק את המערכת החיסונית שלנו, היות ויש קשר ישיר בין דיכאון למחלות או מצב רוח טוב וגוף בריא..

צחוק, מחזק את שרירי הפנים, דואג לפעילותו התקינה של הלב, על פי המחקרים הרבים של רופאים בכירים ומדענים מהעולם. אלה הם ממצאים חשובים, כי כך, נדע גם אנו שצחוק הוא חיוני לבריאותנו. ההתמודדות מול פחדים ולחצים נפשיים, נהיית קלה יותר, כאשר צוחקים יותר. זה מה שמלמדים גם בכל מיני סדנאות צחוק ברחבי הארץ. הצחוק האמיתי, טוענים החוקרים והמדענים הרפואיים, חייב להגיע מהלב ולא מהבטן או הראש.

התמודדות עם קשיים באמצעות צחוק

 

הצחוק ואפילו חיוך, מקנים לנו דרך נהדרת להתמודדות מול  קשיים.  הצחוק ידוע כמקרב לבבות ויש בו אופטימיות ובריאות טובה. בימינו, אנו מכירים מספיק סיבות להיות עצובים, מתוסכלים ואפילו מדוכאים. אם זו ההרגשה שלכם, חפשו סדנאות צחוק מה שיהיה שווה לכם כל שקל, בכדי להרגיש טוב יותר ולדעת להתמודד טוב יותר עם הבעיות השונות. קחו לדוגמא את התינוקות, הם אינם יודעים מהו הומור, אך הם צוחקים ללא סיבה במשך 400 פעמים בכל יום! מדובר על צחוק משוחרר שסוחף גם אותנו.

יש אנשים שצוחקים יותר ויש שפחות, מדובר על אנשים שחוש ההומור שלהם מפותח והם יודעים כיצד להתמודד עם החיים. אנשים תמיד אוהבים לשהות בקרבת אנשים מצחיקים, כי בתת המודע שלהם הם התרפיה שלהם. ישנם דברים שתלמדו בסדנת הצחוק שבה תהיו בפעם הראשונה תחשבו כי מה שהמדריך אומר זה נכון גם לגביכם. הרבה אנשים בילדותם, חונכו לצחוק כמה שפחות, מה שמעניק להם עד היום מבוכה ומחסומים וזו עוד סיבה מספקת להצטרף לסדנא של צחוק בריא ומשחרר.

 

לצאת עם הרגשה טובה ואנרגיות חיוביות

זו ההרגשה של הרבה אנשים שהתוודעו לסדנת צחוק. במקומות עבודה רבים, כאשר עורכים ימי גיבוש, אחת הסדנאות שיזמינו לאירוע, תהיה סדנת צחוק, הסדנה, מחברת בין אנשים, מעניקה תחושה טובה ומשחררת את הנשמה. אין צורך לשתות משקאות חריפים, בכדי לשחרר מאתנו צחוק או חוש הומור, עכשיו, תוכלו ללמוד לעשות זאת טוב יתור באמצעות סדנאות מקצועיות לצחוק. מדובר על סגולה שיש להתוודע אליה ולפתח אותה, לאיכות חיים בריאה יותר ולגישה חיובית.

 

 

 


 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה