שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

סדנה ליום הולדת


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 
סדנה ליום הולדת

סדנה היא אחת האפשרויות הקלות והזולות ביותר להפוך כל אירוע, ובפרט יום הולדת, לאירוע כיפי ומרגש. סדנה ליום הולדת היא סדנה שבה כל הילדים משתתפים בפעולות של יצירה, ובסוף יוצאים עם פרס אשר ממחיש להם את העבודה אשר עשו, ואף משמר את הזכרון הטוב מהאירוע, ובכך עשוי לתרום לפופולריות ילד יום ההולדת. בסדנה הילדים יושבים במעגל וכל אחד מכין משהו, פעולת ההכנה מכוננת אצל הילד תודעה עצמאית ומאפשרת לו להביע את אישיותו, ובאמצעות התוצר להתבונן בה וכך להתפתח. סדנאות ביום ההולדת הן פעילות חשובה, שכן איפה עוד יוכלו הילדים ליצור דברים כל-כך מגוונים וגם לקחתם הביתה? ילד אחד יוכל להכין דינוזאור, ילדה אחת תוכל להכין ילד מלאכותית, וביחד, יוכלו שני הילדים לבנות עולם משל עצמם. היינו, בסדנאות באים לידי ביטוי כשרונות רבים של הילדים, כשרונות אשר משתלבים אחד בשני ומביאים לתוצר מרגש ומיוחד.

הסדנאות השונות

הסדנאות שתוכלו לפגוש כיום הן, יום הולדת יצירה לבנות כוללות סדנאות פיסול, ציור, בישול הכנת משחקים ועוד . סדנאות הבישול צברו פופולריות רבה בשנים האחרונות עם התגברות שוק המזון באינטרנט, כתחליף לתכניות הריאליטי שהיו פעם, שעסקו יותר בצד המסחרי של החיים, ועניינן היה להכשיר מנהלים, יועצים, כרישי נדלן וכדומה, הרי שהיום תוכניות הריאליטי עוסקות בהכנת מזון, התבוננות בו ועיצובו, היינו עיצוב החוויה האסתטית שלו, והילדים, כתוצר של הוריהם, יהנו אף הם לקחת חלק במשהו דמוי התוכנית שהוריהם רואים. סדנאות הפיסול יכולות לתת לכל ילד מקום לבטא את עולמו האישי, את חלומותיו, את רצונותיו ואת מאווייו, ואין ילד שלא יוציא מסדנת פיסול דבר-מה שההורים יתגאו בו.

ילד יום ההולדת אף הוא לא יוצא מקופח מן הסדנאות, היות ובדרך-כלל תתנו לו דבר-מה מיוחד לייצר, או שהמשימה של כל הילדים תעסוק בו, למשל לפסל פסל בדמותו, או לכתוב את שמו בצורות שונות באמצעות ספגטי, אורז וכו'. הילדים יהנו מאוד מעבודה אשר שכרה בצדה, היינו, הסדנאות המהנות ביותר יכללו את ייצור המוצר והן את צריכתו, שני הגלגולים ההכרחיים לחווית ההנאה של הילד הלא-מפותח.

שוק הסדנאות כיום

שוק הסדנאות היום מגוון ופורה, ויש כאמור סדנאות ליום הולדת שעוסקות בייצור והן בצריכה של אוכל, סדנאות בייצור פסלים, שהילדים יכולים לקחת הביתה ובכך לזכור את ילד היום הולדת מה שיכול להקנות לו פופולריות רבה, ומהי מטרת יום ההולדת אם לא להקנות לו פופולריות כזו, לפיכך תמיד כדאי להשקיע כמה שקלים נוספים בסדנה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה