שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

סדנה ליום הולדת מיוחדת


Damien Rot

Damienroth

 
 
סדנה ליום הולדת

הופ הופ טרללה, גדלתי בשנה! יום הולדת הגיע, יום מרגש, משמעותי בוא ילדכם עובר שלב בחיים. בגילאים צעירים (שש עד עשר) כל שנה בחיים היא עולם ומלואו בה הילד גדל ומתפתח ונהיה יותר ממה שהוא. עבור ההורים, היום הזה הוא חוויה מרגשת, לקראת יום ההולדת מתחילות מחשבות, מה נעשה? איך נהפוך את היום הזה למיוחד? עומד בציפיות, מספק ומרגש עבור הילד? ויחד עם זאת מקיים, ולא מתיש עבורנו? בטקסט הבא נציג לפניכם אפשרות לפעילות מרתקת עבור הילדים שתהיה מעניינת אך לא סוחטת כוחות עבורכם ובעיקר מפתחת ומעניינת עבור ילדכם שנמצא בשלב כל כך משמעותי בחייו.

אז מה הפתרון?

הפתרון שבחרנו להציע לכם הוא סדנה ליום הולדת. סדנאות לימי הולדת הן פעילות מובנת של בין שעה לארבע שעות (תלוי בסדנא) שמטרתן להכניס תוכן ליום ההולדת שיפעיל את הילדים, ירגש אותם, ישמח אותם ויעשיר אותם ביום ההולדת. הסדנאות מכילות פעילות מובנת עם מנחה הפעילות בו הילדים לוקחים חלק פעיל, רואים נוגעים טועמים מתרשמים ובסדנאות רבות גם אפשר לצאת עם תוצר הביתה (מה שיכול לשמש גם כהפתעה ליום ההולדת). סדנאות בימי הולדת הן פתרון איכותי, אינטליגנטי ומעשיר שיספק גם את ההורים וגם את הילדים.

מגוון של סדנאות

סדנאות ימי הולדת יכולות להיות מגוון רחב של פעילויות ולכן הן מתאימות לילדים שונים, בנים ובנות בתווך גילאים רחב. נציג כאן מגוון סדנאות מומלצות. סדנת בעלי חיים: סדנת בעלי חיים היא סדנא בה איש מקצוע שעובד עם חיות מגיע אליכם הביתה למסיבת יום ההולדת וספר על בעלי חיים. במרבית הסדנאות הללו המנחה מגיע עם בעלי חיים קטנים כמו אפרוחים, ארנבות, צבים ולטאות שהילדים יוכלו לראות ואף ללטף, סדנא שמתאימה לבנים ובנות אוהבי חיות. סדנת שוקולד: סדנת הכשרת שוקולד, סדנה שבה הילדים זוכים לעבור פעילות של הכנת פרלינים או שוקולדים מסוגים שונים, הסדנה מתחילה בהסבר קצת על תולדות השוקולד מלווה בטעמים ומקומות שונים ובחלק השני ממש יוצרים יחד שוקולד שמתקרר בחלקה השני של המסיבה כאשר בסוף החגיגה כל ילד יצא עם ממתק הביתה בין היתר יש גם סדנת איפור ועוד!.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה