שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

על מערכות הגברה והשכרת ציוד לאירועים


אסף יהלומי
 
 

כאשר רוכשים מערכות סטריאו, הדבר הראשון שנתייחס אליו, אחרי המחיר של המערכת, הם רמקולים. באמצעותם נאזין למוזיקה, הם צריכים להיות טובים מספיק כדי שנוכל לשמוע כל צליל וכל הברה, בכל חלק מהבית. אם אנו שמים לב ודגש, לרמקולים ביתיים, אז למה שלא נשים להם למערכות הגברה באירועים שאנו עורכים?

כאשר אנו מחליטים לערוך אירוע, אז יש כידוע מספר דברים חשובים יותר וכמה דברים חשובים פחות, אשר קובעים כיצד יתנהל האירוע ואיך אנשים ייהנו ויזכר אותו. אופי הרמקולים ומערכות הגברה לאירועים, נמצאים בין הדברים החשובים אותם נבחן בעת השכרת ציוד לאירועים שלנו

מה אנו צריכים לחפש אצל חברות הגברה , כדי לבצע השכרת הגברה לאירוע, אשר יכול לספק אותנו, ויגרום להנאה אצל האורחים שלנו? ובכן, ראשית, סוג הרמקולים. אירוע מצומצם לא ידרוש רמקולים גדולים ומאסיביים, בעוד שאירוע גדול ידרוש כמות גדולה של רמקולים, שיהיו גדולים, מסאיביים ויאפשרו גם למי שנמצא רחוק מהם לשמוע את הצליל והקול בצורה טובה.

אם מדובר באירוע קטן, עד חמש מאות איש, לא נזדקק ליותר מרמקולים של 360 וולט, לעומת זאת אירועים של עד 1500 איש, נזדקק לרמקולים של 500 וואלט, בעוד שבהופעות גדולות, נשתמש כבר בכמות רמקולים אשר מתאימה לגודל האולם או המגרש בו מתקיימת ההופעה.

השכרת הגברה, מתבצעת בדרך כלל לצורכי אירועים שונים, מידי חברות הגברה שונות, אשר מתמחות בהקמת תשתית הגברה לאירועים. אלו יכולים להיות אירועים משפחתיים, עסקיים, חברתיים, דתיים, פוליטיים וכל אירוע אחר.

כיצד נבחר איזו חברת הגברה נשכור? ראשית, סוג הרמקולים שיש לה, שנית, יכולתה להקים תשתית כזו ביעילות, שלוש, עובדיה צריכים להיות מקצועניים מהרמה הגבוהה ביותר. עליהם לבדוק האם המערכות עובדות בטרם מתחיל האירוע, עליהם להפעיל מערכות גיבוי שונות, למקם בצורה נכונה את הרמקולים, ארבע, אמינות החברה. אגב ישנן חברות השכרת ציוד שמלבד ציוד הגברה גם מאפשרות לנו לבצע השכרת אוהלים לאירועים  ושירותים אחרים אצלן.

מערכות הגברת קול, הן למעשה הכלי שלנו, להעביר את מה שאנו רוצים להשמיע לקהל הרחב. אך חשוב לזכור, שאם המערכת עובדת בצורה לא טובה, זה יכול להיות אסון לאירוע. ייתכנו שיבושים שיפגמו ברוח הדברים שאנו נרצה להעביר, אנשים עלולים לשמוע צפצופים שישפיעו עליהם, לא רק בעת האירוע אלא גם אחריו, שלא נדבר על כך, שבמקרים קיצוניים השמיעה של הנוכחים עלולה להיפגע אם הם יהיו קרובים לרמקולים, ואלו יעבדו בצורה לא נכונה.

חברות הגברת קול מקצועיות, ידאגו לכך, שהאירוע שלנו יעבור בצורה שלמה, טובה, וכולם יוכלו לשמוע, את מה שיש לנו לומר, בלי בעיה, ובצורה הנכונה. ביחד עם השכרת כלים לאירועים ברמה גבוהה  נוכל ליצור אירוע איכותי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה