שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

על צילום אירועים וצלמים מקצועיים


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

במסגרת קורסים מקצועיים לצילום אירועים נחשפים חניכי הקורס לקורסים מגוונים דוגמת טכניקות צילום – צילום נייח, צילום בתנועה, תפעול מצלמה, צילומי מאקרו, עבודה עם פלאש, צילומי דיוקן, צילומי שטח, הדפסה דיגיטלית ועוד. כל אלו ועוד הינם כלים חשובים ומגוונים הבאים לכסות את כל אפשרויות צילומי האירועים הקיימים כיום.

כיום, ברוב המסגרות המוכרות לקורסי צילום אירועים אין דרישות מוקדמות יוצאות דופן. הדבר מאפשר לכל אחד בעל ידי בסיסי ורצון להתפתח לגשת ולהירשם לקורס. ברבים מהמקומות נדרשים החניכים ברכישת מצלמה דיגיטלית אשר תשמש אותם לאורך הקורס וכמובן לאחריו.

עלותם של הקורסים משתנה וזאת על פי כמות התכנים ואורך הקורס. טווח המחירים נע לרוב בין 2,700 ₪ ל-4,000 ₪. רוב רובם של הקורסים נמשך בין חודשיים לשלושה והוא כמובן תלוי בכמות התכנים והקורסים שבתוכו. בוגרי הקורס זוכים לתעודת גמר ותיק עבודות הכולל בתוכו את הפרויקטים המקצועיים עלים התבקשו לעבוד במשך הקורס ושאותם יוכלו להציג כשיצאו לשוק העבודה.

צלמי חתונות וצלמי אירועים בפרט מהווים כיום אנשי מקצוע להם ביקוש רב ומתמיד בתחום האירועים וזאת לכל אורך השנה. צלמי אירועים רבים הנהנים מעבודה זו מגיעים לרווח נקי של אלפי שקלים מידי ערב. עבורם ההגעה וההשקעה בזמן ובכסף בקורס מקצועי זה היוותה אבן דרך בולטת בקריירת הצילום שלהם, בה גם הבינו שביכולתם להתפרנס מתחביבים. דבר המהווה עבור רבים אחרים בגדר חלום שלא יתממש. מעבר לכך, יש לא פעם וקורס הצילום לאירועים מעניק לאותם צלמים את היכולת להתפתח ולהתבסס, לא רק כצלמי אירועים אלא את הבסיס והיכולת להיות צלמים בתחומים רחבים אחרים בתחום הפרסום והתקשורת. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה