שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

על צילום כנסים וצילום אירועי חברה


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

בחברות רבות קיימים כיום אירועים מסורתיים המלווים את החברה זה שנים. בין אם מדור בהרמת כוסית בחגים, חגיגת ימי הולדת להקמת החברה מידי שנה ועוד. מעבר לכך, קיימים לא פעם אירועים אף מרגשים יותר אשר מביאים חברות רבות בהפקות רבות ומגוונות. ההשקעה בהפקות אלו לא פוסחת על תיעוד שלהן על ידי צלם אירועים. חברות רבות, המכירות בחשיבות אירועי החברה במסגרתן, משכילות ומזמינות צלם אירועים מקצועי אשר יהיה אמון על משימה זו. זאת על מנת שחוויית אירוע החברה תהה זיכרון הצרוב לזמן ארוך עבור כל עובדי החברה.

כפי שציינו קודם, קיימים אירועי חברה המקיימים מסורתית מידי שנה. באירועים אלו גם כן ישנו שימוש לא פעם בצלמי אירוע מקצועיים. אלו מלווים יד ביד את אותה חברה באירועים אלו, מכירים את הנפשות הפועלות ואת מרחב הפעולה בהם הם עובדים. דבר זה מקל עליהם להנציח את האירוע בצורה מקצועית אשר משאירה אחר כך מזכרות נהדרות לכלל העובדים.

יש לא פעם ומתקיימים אף אירועי חברה נוספים ויוצאי דופן וזאת לרגל אירועים משמחים אחרים. בין אם מדובר באירוע פרידה מדמות דומיננטית בחברה, ימי גיבוש וכיף ועוד. אירועים אלו מהווים בעצמם אירועים בהם הושקעו עמל רב, בין אם מציאת מקום ראוי לחגיגה, טיפול במוזמנים, קייטרינג ועוד. גם שם, כמו באירוע חברה קבועים, עמלים במציאת צלם אירועים איכותי ומקצועי אשר ינציח אירוע זה. 

בעבור צלמי כנסים וצלמים אירועים, צילום של כנסים ואירועי חברה מגוונים במקומות חדשים ופחות מוכרים מהווה אתגר מקצועי רב וכמובן מגוון את היכולות המקצועיות עימם מתמודד כל צלם מקצועי. אירועי חברה שונים נערכים בשעות היום והליל, במקומות פתוחים, סגורים ופתוחים למחצה ובכך מהווים עבור צלמים רבים אתגרי מקצועיים, דוגמת משחקי אור וצל, שימוש בפלאש ועוד.

צילום אירועי חברה מהווים גם עבור צלמי אירועים כר נרחב לפרסום ושיווק עבודתם. במסגרת כל אירוע חברה נחשפים הם לכר נרחב של לקוחות פוטנציאלים רבים אותם הם מכירים מקרוב ובעצם יכולים הם להציע עצמם כצלמים לאירועים פרטיים שלהם. מספיק בהזמנה אחת לאירוע מאחד מעובדי החברה, בה יהיה מרוצה מהשירות שניתן לו ויש והשמועה על עבודתו המקצועית תהה כפטריות לאחר הגשם ויזכה הוא לעדיפות כצלם אירועים בעבור כלל עובדי המקום. בהחלט אפשרות עסקית ושיווקית שניתן להעריך ולהשקיע בה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה