שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

ערב גיבוש לעובדים – ערב גיבוש בשטח


Damien Rot

Damienroth

 
 
ערב גיבוש לעובדים – ערב גיבוש בשטח

עריכת ערב גיבוש לעובדים יכולה לאפשר לנו להפוך את האווירה במקום העבודה שלנו לאווירה שהיא חיובית, מכילה וכיפית. כמנהלים אנחנו צריכים לשאוף לכך שהעובדים שלנו יבואו לעבודה בכל בוקר עם חיוך ומוטיבציה רבה להצלחה. את ערב הגיבוש אנחנו יכולים לקיים בשטח ולכלול בו טיול רגלי וגם מדורה או טיול ג'יפים. אנחנו יכולים לצד המדורה להזמין אמן שיופיע ויבדר את העובדים שלנו. הופעה זו יכולה להיות הופעה של קוסם או של אמן חושים.

למה חשוב לגבש את העובדים שלנו גם מחוץ לשעות העבודה?

חשוב מאוד לגבש את העובדים שלנו גם מחוץ לשעות העבודה. כאשר אנחנו בוחרים להשקיע בקשרים של העובדים שלנו אחד עם השני גם מחוץ לשעות העבודה אנחנו מראים להם שאכפת לנו מהם. עובדים שהם חברים גם מחוץ לעבודה יוכלו לעבוד יותר טוב אחד עם השני במהלך יום העסקים. תמיד חשוב לדאוג לכך שהעובדים שלנו יהיו מגובשים כי כך הם יכולים לשתף פעולה בהרבה יותר מרובד אחד. חלק חשוב מגיבוש העובדים שלנו או הבחירה לגבש אותם גם מחוץ לשעות העבודה באירועים מיוחדים שנועדו לשם כך. אירועים אלו הם אירועים בהם לא מדברים על העבודה אלא רק נהנים מהאירוע עצמו ומהאווירה והאטרקציות שיש בו.

ערב גיבוש לעובדים – באמצעות הופעה של אמן חושים

ערב גיבוש לעובדים יכול להיות ערב בו נזמין את העובדים שלנו לארוחה טובה ונדאג שתהיה להם בסופה הופעה מעניינת. הופעה שיכולה להתאים מאוד לערבי גיבוש היא הופעה של אמן חושים. הופעה זו יכולה לסקרן מאוד את העובדים שלנו ולהדהים אותם. חשוב לבחור להזמין אמן חושים איכותי שיופיע בשבילנו. ככל שאמן החושים יהיה אמן מיומן יותר ומקצועי יותר כך איכות ההופעה שלו תהיה יותר גבוה. הופעה זו תוכל לאפשר לנו ליהנות מערב מקסים שיש בו קצת חידות והרבה מאוד תשובות והנאה.

איך ניתן לגבש את העובדים שלנו במהלך יום העבודה?

אם אנחנו רוצים לגבש את העובדים שלנו לא רק במהלך ערב גיבוש אלא גם במהלך יום העבודה עצמו יש מספר דרכים לעשות זאת. אנחנו יכולים לדאוג לגבש את העובדים שלנו בעזרת פתיחת פינה מיוחדת במשרד שלנו שתהיה פינת מנוחה וקפה. בפינה זו העובדים שלנו יוכלו לקחת מדי כמה שעות הפסקה מהעבודה ולשתות קפה ביחד בנחת. בפינה זו אנחנו יכולים להגיש גם עוגות, עוגיות ומאפים. אנחנו יכולים גם לייעד חלל מסוים במשרד שלנו שיהיה חדר אוכל בו העובדים שלנו יוכלו לאכול ביחד ארוחת צהריים וארוחת בוקר. כאשר כל העובדים יצאו ביחד להפסקות ויבלו את ההפסקות ביחד אז האווירה בניהם תהיה חיובית יתר ובסופו של דבר הם יהיו מגובשים יותר הן כצוות והן כקבוצה של חברים.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה