שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

צילום בת מצווה - צלם לבר מצווה


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

בנוסף לחגיגת בר המצווה עבור נערים בני 13 יש ומשפחות רבות רוצות בהפקת אירוע עבור נערות המגיעות לגיל 12 בעבור אירוע בת מצווה. גם באירוע של בת מצווה נמצא צלם לבת מצווה אשר תפקידו להנציח את האירוע ולרגש לא פחות מאירועי בר המצווה המסורתיים יותר.

אירוע בת מצווה הוא אירוע, כאמור, בו נערות מציינות את בגרותן בגיל 12. במסגרת זו מתחייבות הן לקיום של מצוות. קיום בת המצווה בגיל 12 לנערות למול קיום בר מצווה לנערים בגיל 13 נעוץ בעובדה שהתבגרותן של נערות הינה מוקדמת יותר. אחד מהסימנים הראשונים לאותה התבגרות בא לידי ביטוי בצורה הפיזיולוגית. רבים אחרים נוטים לציין שביטוי מוקדם של התבגרותן של נערות לעומת נערים מוקדם יותר גם ברמה הרגשית.

במבט אחורה להיסטוריה ניתן להצביע על נוהג מושרש של קיום חגיגת בת מצווה אצל קהילות יהודיות רבות. קיומן של חגיגות בת מצווה החלו במאה ה-19 במסגרת חוגים אורתודוכסיים כמו גם ליברליים שבהם לבטח היה קיים צלם לבת מצווה. בכל זרם היו קיימים דעות שונות לאופי חגיגות הבת מצווה. ללא ספק יש וחגיגה זו צריכה לכלול צלם לבת מצווה הן בשנים עברו ובמיוחד בימינו אנו.

כיום גם אצל חילונים כמו גם מסורתיים רבים אופן חגיגת בת המצווה נעשה ללא סמנים דתיים רבים כמו אלו שנהגו בהם בשנים קודמות. אירועי בת מצווה נערכים כיום בבתים, מסעדות וכמובן באולמות אירועים. בכל אירועים אלו יש כמובן ומגיע צלם לבת מצווה. צלם לבת מצווה מצלם את האירוע לאורך כל הערב כמו שהדבר נעשה באירועים משפחתיים אחרים. במסגרת חגיגות בת המצווה מתוודע צלם לבת מצווה באירוע לסעודה עצמה, מוזיקה, ריקודים, נאום של כלת בת המצווה ועוד. לא פעם ונדרש צלם לבת מצווה בצילום של הופעת בידור, הקרנת סרט אודות כלת בת המצווה ועוד.

עבור אנשי מקצוע רבים מהתחום אשר משמשים לא פעם באירועים צלם לבת מצווה יודעים הם לומר שעניין הדרשה של כלת בת המצווה הינו אחד משיאי הערב הן עבור הנערה עצמה כמו גם לבני משפחתה. לדרשה של כלת בת המצווה סמליות רבה ומהווה היא טקס חניכה ממש לכניסה של הנערה לעולם המבוגרים. לא פעם וקריאת הדרשה על ידי הנערה מהווה סיטואציה בה היא עומדת בפעם הראשונה מול קהל רב ופונה אליו כמבוגרת אל מבוגרים. הדרשה של כלת בת המצווה נפתחת לרוב במילות תודה להורים ובני משפחה. בהמשך מציינת הנערה אודות תחושותיה, השקפת עולמה ומקומה בעולם.

ניתן כיום לסמן את אירועי בת המצווה כשווים ממש לאילו הנערכים עבור נערים מתבגרים. צלמי אירועים רבים מוצאים עצמם מוזמנים יותר לאירוע בו נדרשים הם לתפקד בתור צלם לבת מצווה לא פחות מאירועים אחרים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה