שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

צלם לברית ממש כמו צלם לחתונה


המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

ברית מילה היא אחד הטקסים החשובים ביותר ביהדות ואחד הרגעים המרגשים בחיי ההורים. יחד עם זאת, עבור אנשים רבים במדובר במאורע לא פשוט הרווי במתח ודאגה לשלומו של הילד, וכתוצאה מכך הורים רבים מפספסים רגעים חשובים במאורע. את האירועים הללו ניתן לשחזר על ידי הזמנת צלם לברית אשר ינציח את רגעי האושר, הקדושה והדאגה לדורות הבאים.

בחירת צלם לברית

בעת בחירת צלם לברית חשוב לשים דגש על צלם מקצועי בעל ניסיון רב בצילום בריתות, המתבטא בתיק עבודותיו. באמצעות תיק העבודות תוכלו גם לבחון את איכות עבודת הצלם ואם אתם אוהבים את סגנון צילומו. מעבר לכך, יש לוודא כי הצלם אכן פנוי במועד הברית, שיש ברשותו את כל הציוד המקצועי הנדרש, ושעלויותיו מצויות במסגרת תקציבכם. כמו כן, עליכם לברר מה כוללת הצעת המחיר, באם מדובר בצילומי סטילס או גם וידאו, ומהו התוצר הסופי שתקבלו בסיום המלאכה.

הייחודיות של צילומי ברית מילה

צילום ברית מילה מתמקד בצילומי תקריב איכותיים של הרך הנולד, וברגעים מיוחדים בטקס חשוב זה. כמו כן, צלם לברית מתמקד בצילום בני המשפחה במהלך הטקס, ובנוסף אליהם גם את כל הקרואים והמוזמנים.

ציוד צילום לברית

עבור צילומי ברית מילה חשוב לבחור בצלם המחזיק במצלמת רחף, שהינה מצלמה גבוהה המסוגלת לצלם את ההתרחשות מזוויות גבוהות שונות. מצלמה מסוג זה חשובה לצילום הברית עקב הנוהג להתקהל ולהתאסף סביב התינוק ומוהל. הדוחק עלול לגרום לצלם לפספס רגעים חשובים בטקס, אך מצלמת הרחף אינה מצריכה אותו להידחק בין המוזמנים ברגעי הקדושה.

התוצר המתקבל מצילומי ברית מילה

צלם לברית מעניק לבעלי האירוע מגוון אפשריות של תוצרים סופיים. תוצרים אלו יכולים להיות  אלבום מודפס, ערוך ומעוצב, דיסק עם תמונות וידאו או סטילס, וכן מצגת, צילומים על גבי מגנט,  והגדלה של תמונות ומסגורן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה