שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

קורס טייס אזרחי – לא רק לעשירים!


אושר

קופירייטינג

 
 

אין כמו להטיס מטוס, ויעידו על כך טייסים רבים. מדובר על חוויה שאין שני לה, פעם ראשונה שניתן להביט על הקרקע ממעוף הציפור. חוויה מאתגרת, מרובת אדרנלין, חוויה של פעם בחיים. אין שום צורך להיות טייס אל על או טייס קרב צבאי על מנת להטיס מטוס, בתי הספר לטייס מציעים כמעט לכל אחד להטיס מטוס קל לגמרי בעצמו, והלימודים אינם אורכים זמן ממושך.

קורס טייס אזרחי ותנאי קבלה

אל קורס טייס אזרחי יכולים להתקבל בני 17 ומעלה, מי שאין לו עבירות פליליות, מי שמדבר אנגלית תקנית ומי שעבר בהצלחה בדיקות אצל רופא תעופתי. אל קורס טייס אזרחי יכולים אפילו להתקבל בעלי נכויות קלות ומי שחובש משקפיים. מי שרוצה להתקבל אל קורס טייס אזרחי ואיננו מדבר אנגלית מספקת, יוכל בזמנו החופשי ללמוד אנגלית תעופתית. כפי שניתן להבין, תנאי הקבלה לקורס טייס אינם קשים, כמעט כל אחד יכול להתקבל ולהגשים חלום קטן גדול.

בית ספר לטיסה וטיסת היכרות

אכן, בית ספר לטיסה מציע לכם טיסת היכרות, לאחריה תוכלו להחליט באם העניין מתאים לכם. בית ספר לטיסה ילמד אתכם הן לימודים תיאורטיים והן לימודים מעשיים, לאחר 40 שעות טיסה מעשית תוכלו לגשת אל המבחן ולקבל סוף סוף רישיון טייס. בית ספר לטיסה ניתן למצוא בכל רחבי הארץ, אם אינכם מכירים ולא שמעתם, תוכלו לאתר אותם באמצעות רשת האינטרנט, לפחות אחד מהם יהיה סמוך אל מקום מגוריכם.

טייס ליום אחד – לא רק לעשירים!

רבים סבורים כי על מנת להיות טייס ליום אחד, עליהם להיות משופעי ממון, אבל האמת היא שונה במקצת. עלות קורס הטייס איננה בשמיים, ואם אין לכם מספיק כסף, זהו הזמן לחסוך, על מנת לחוות את חווית טייס ליום אחד. טייס ליום אחד הינה חוויה שאי אפשר כלל להעריך בכסף ובשעות לימודים, זוהי אחת החוויות המדהימות ביותר אותן תחוו במהלך חייכם, ובהחלט מומלץ להשקיע כל מאמץ אפשרי!

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה