שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> משחקים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משחקים
 
אם שמעתם לא פעם את המושג סדנאות פיתוח מנהלים ואתם רוצים לדעת עליו יותר, חשוב שתבינו כי סדנאות מסוג זה נועדו על מנת להכשיר את המנהלים שלכם לעבודה מול עובדים, הן מפתחות ומקנות שיטות ניהול והן הפכו לפופולאריות במיוחד בקרב ראשי ארגונים שמעוניינים להעצים את המנהלים שלהם ומכאן גם את הארגון ואת הביצועים והיעילות בזמן העבודה.  
המשך קריאה
עבודת צוות היא פעולה משותפת של אנשים העובדים למען אותה מטרה סיום. כשאנשים מדברים על עבודת צוות, הם מתכוונים יותר מסתם השלמת משימה, עם זאת: הם מתכוונים לעבודה שמגיעה מאנשים העובדים יחד בצורה יעילה. כוחו של צוות נובע מתמיכה זו בזו, התקשרות טובה וביצוע חלקם בארגון או במקום שבו הם מתפקדים יחדיו.
המשך קריאה
חנוכה הוא חג משמח במיוחד, וקשה לחשוב על מישהו שנהנה ממנו יותר מאשר הילדים. הם כמובן מקבלים חופשה, אך עוד בטרם שהם יוצאים לחופש - צריך לקשט עבורם את הסביבה שבה הם לומדים.
המשך קריאה
מהו יום ההולדת החשוב ביותר שאדם חוגג? אין ספק שיום הולדת 18 הוא מתחרה ראוי מאד לתואר. אין דרך יפה יותר לציין את האירוע כמובן צריך לדאוג לקישוטים המתאימים עבור המסיבה.
המשך קריאה
מידע קליל ואינפורמטיבי על תהליך הייצור של הבלון, מהמפעל ועד שהוא מגיע למסיבה שלכם
המשך קריאה
חושב שאתה לא יכול לעמוד בהוצאות המטורפת הכרוכות ביום הולדת לילדך? תחשוב שוב. כיום אין כל צורך לרוקן את הכיס רק בשל יום הולדת גם אם יום ההולדת הנ"ל מתרחש לאדם היקר ביותר עבורך. ניתן לערוך יום הולדת מהנה, יוצא מן הכלל ובלתי נשכח בסכומים מכובדים ושפויים שלא חורגים מהתקציב עליו אתה ואשתך סיכמתם מראש.
המשך קריאה
גם אם לא תמיד זה נוח לנו ההורים להיות "נהגי מונית" של הילדים מחוג אחד למשנהו, לכולם ברורה החשיבות, התרומה וההעשרה של החוגים לילדינו.
המשך קריאה
1-7 מתוך 7

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה