שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> משחקים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משחקים
 

גם בבית הספר חוגגים את חנוכה! כנסו ושקטו את בית הספר


bulybaloon
 
 

כך מכינים קישוטים לחנוכה לבתי הספר והגנים

 

חנוכה הוא חג משמח במיוחד, וקשה לחשוב על מישהו שנהנה ממנו יותר מאשר הילדים. הם כמובן מקבלים חופשה, אך עוד בטרם שהם יוצאים לחופש - צריך לקשט עבורם את הסביבה שבה הם לומדים. בין אם מדבור על ילדים בגיל הגן ובין אם מדובר על ילדים בגילאי בית הספר היסודי, חשוב מאד לדאוג שיהיה להם מגוון רחב ככל האפשר של קישוטים לחנוכה. הקישוטים מכניסים את הילדים לאווירת החג, ומבחינה זו קישוטים לחנוכה יכולים להתאים גם לילדים בני 4 - אבל גם לילדים בני 10, ולכן כדאי להשקיע בהם.

רעיונות מפתיעים לקישוטים מיוחדים

 

ליצור קישוטים מפימו - אחד החומרים המעולים ליצירת קישוטים לחנוכה הוא הפימו. מדבור על חומר קצת שונה מפלסטלינה, שאפשר ליצור איתו עבודות יפות במיוחד. אפשר לתת לילדים בכל גיל - קטנים וגדולים כאחד, להכין קישוטים מיוחדים לחג מפימו - סביבונים, חנוכיות, דמויות של מקבים, סופגניות, ומה שלא רוצים - ואז להציג את זה בגן או בבית הספר.

לקשט בלונים לחנוכה - אפשר לבצע עבודה מרשימה אמד של יצירת בלונים לחנוכה, וגם עבודה זו מתאימה לילדים בגנים ובבתי הספר. אפשר לקנות בלונים רגילים ולתת לילדים חומרי יצירה מיוחדים שיעבדו איתם. לחילופין, אפשר לקנות בלונים לחנוכה בצורות הקשורות לרוח החג, ופשוט לתלות אותן במקום.

עבודות מעיסת נייר - אפשר לתת לילדים להכין גם עיסת נייר מיוחדת אוז לעצב אותה בצורה הקשורה לחג החנוכה. עבודות אלו מתאימות בעיקר לגן חובה, או לילדים בבתי הספר, משום שהיא דורשת קצת יותר קואורדינציה.

מה עוד אתם מחפשים?

סקרנו לפניכם מספר קישוטים לחנוכה שתוכלו להשתמש בהם. אם יש לכם עוד רעיונות - אתם כמובן מוזמנים לתרום אותם לקהל הרחב, ובמקביל לממש אותם בעצמכם, כדי שיהיה חג שמח באמת לכל הילדים בחנוכה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה