שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> משחקים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משחקים
 

משחקי בלונים לימי הולדת


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

חושב שאתה לא יכול לעמוד בהוצאות המטורפת הכרוכות ביום הולדת לילדך? תחשוב שוב. כיום אין כל צורך לרוקן את הכיס רק בשל יום הולדת גם אם יום ההולדת הנ"ל מתרחש לאדם היקר ביותר עבורך. ניתן לערוך יום הולדת מהנה, יוצא מן הכלל ובלתי נשכח בסכומים מכובדים ושפויים שלא חורגים מהתקציב עליו אתה ואשתך סיכמתם מראש.

ראשית כל – עיצוב

חשוב להבין שמעבר לעובדה שניתן ליהנות משפע של אטרקציות בעזרת בלונים, ניתן גם ליהנות מהם כפריט עיצובי ליום ההולדת – אפשרות נהדרת אשר יכולה לחסוך כסף למארגני המסיבה.
כיום ניתן למצוא כל כך הרבה סוגי בלונים שבזכותם ניתן לעצב את המקום בו תערך המסיבה בצורה יוצאת מן הכלל – ניתן לקשור מספר בלונים צבעוניים מסביב לשולחן מלא המטעמים (ובכך ליצור עיצוב שולחן יום הולדת), לערוך עיצוב ייחודי של "שער כניסה" מבלונים וכמובן להציב מספר בלונים הליום יפהפיים במקום.

בובות וסדנאות בלונים

על מנת להצליח לייצר ערך מוסף ביום הולדת מומלץ לחשוב על האפשרות הנהדרת של בובות ענק עבור הילדים. לא צריך להגזים ולמלא את האירוע בהרבה בובות גדולות שיתהלכו במקום אפשר להסתפק בבובה אחת או שתיים גדולות ממדים אשר יצליחו להפוך את האירוע לנהדר במיוחד.
כמובן שהאטרקציה הנוספת והמרכזית עוסקת בבלונים ולא סתם אלא סדנת בלונים.

אז מהי למעשה "סדנת בלונים"? ובכן, מדובר על סדנת קיפול פשוטה לחלוטין אותה ניתן ללמוד באמצעות מדריכים באינטרנט ויש לצרף אליה טושים, דבק, חתיכות עיתונים או מגזינים ואף להגדיל ולעשות ולגשת לחנויות יצירה ולרכוש מהם "אוזניים", "עיניים", "אפים" וכן הלאה. כך ניתן לבקש מהילדים ליצור דמויות משונות, ליהנות משיתופי הפעולה יחד וכמובן לחזק את החוש היצירתי שקיים בכל אחד ואחת מאיתנו. מדובר על סדנה נהדרת שבתומה לוקחים הילדים את יצירותיהם הביתה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה