שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> משחקים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משחקים
 

מתכננים מסיבה עם בלונים? קבלו מידע יעיל על הבלונים


bulybaloon
 
 
איך בעצם הבלונים הגיעו אליכם?
האם אי פעם עצרתם לחשוב, איך הבלונים הגיעו עד לידיים שלכם? רובנו נוטים לחשוב שמדובר על תהליך פשוט מאד - הולכים כמובן לחנות, שם מחכים לנו הבלונים, וזה הכל - או שאמן בלונים מספק לנו עיצוב מעולה עם בלונים. אולם, כמובן שהתהליך מתחילה רבה לפני כן. כדאי להבין איך בעצם מייצרים בלונים - שכן מדובר על תהליך מפתיע, מעניין ומרתק - שראשיתו בכלל במדינות בדרום אמריקה, שם מפיקים את חומר הלטקס - מהעצים המיוחדים שם, ומביאים אותו לארץ, כדי לייצר את הבלונים המוכרים.
http://youtu.be/Txn8GR6Xc1U
ומה עושים עם הלטקס?
צובעים אותו - קודם כל, צריך לצבוע את הלטקס בצבו הראשוני - שכן במצב זה, הוא נוח יותר לקלוט את הפיגמנטים לתוכו. שלב זה הוא קריטי מאד, שכן צביעה של לטקס שונה מצביעה של חומרים אחרים. הלטקס הוא חומר מאד גמיש - והרי אתם יודעים שקל לנפח בלונים. אולם, אם נחדיר בו יותר מידי פיגמנטים, אלו יכבידו על המשקל שלו, והוא יאבד מגמישותו, ולכן משתמשים בכמויות מדודות מאד.
שמים אותו על תבנית - את החומר עצמו שמים על תבניות מיוחדות, שאף הן עשויות מלטקס, וטובלים אותם בתערובת מיוחדת שנועדה להדביק את הבלון לתבנית עצמה, כדי שיקבל את הצורה ואת הגודל שלה. חוזרים על פעולה זו לפי הנדרש, ובהמשך אף טובלים את הבלונים בשכבה נוספת של לטקס, כדי להמשיך ולשמור על הגמישות שלהם.
יוצרים את הפיה - כעת צריך ליצור את הפיה של הבלונים. מגלגלים אותה בעזרת מכונה מיוחדת שזה תפקידה - המכונה לוקחת את הקצוות של כל בלון ובלון ופשוט מגלגלת אותם ליצירת הפיה.
עיצובים מיוחדים ליום העצמאות וחגי ישראל
ואז שולחים אליכם
כעת רק מייבשים את הבלונים ומחממים אותם במקצת, ולאחר מכן אורזים אותם היטב בשקיות שונות, שולחים לחנויות - ושם אתם פוגשים אותם.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה