שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> תיירות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות
 

מערכת למכירת כרטיסים ככלי לשיפור עסקי תיירות פנים


מור תורגמן
 
 

מי מאתנו לא מכיר את הסיטואציה בה מבקשים להגיע למופע מסוים, אך אז מתחיל סשן חיפושים אחר רכישת כרטיס, תהליך שלעולם לא מסתכם רק בכמה דקות וזאת כי או שיש לחכות על הקו, או שיש להגיע פיזית עד הקופות, אן שיש צורך להתחיל להוריד אפליקציה. מערכת למכירת כרטיסים באינטרנט מעניקה מענה אידאלי עבור בעיה שכזו, ובזכותה מארגני אירועים רואים יותר רווחים, מוכרים יותר כרטיסים ואילו הלקוחות חוסכים בזמן, משיגים את הכרטיס הרצוי ביתר פשטות. כיצד אתם תוהים? ובכן כך זה כשבוחרים במערכת חכמה על מנת למכור כרטיסים, כך זה שכל שיש לעשות זה רק לציין את סוג הכרטיס הרצוי ולרכוש באופן מאובטח- מבלי לחכות עבור דבר.

שלבי מכירה

הלקוח נחשף אל מערכת הזמנת הכרטיסים, רואה מה שהוא רוצה ופשוט מזמין. מרגע התשלום המקוון והמאובטח הוא מקבל כרטיס דיגיטלי עמו הוא מגיע אל המופע הרצוי, הוא מציג את הכרטיס הדיגיטלי ואילו הסדרן שמחזיק באפליקציה ייעודית מזהה באופן מהיר את התאמת הכרטיס ומכניס אותו פנימה. באופן שכזה לא צריך להדפיס כרטיסים, לא צריך להגיע באופן פיזי לקופות ואפילו אין צורך לעמוד בתור- כך שהכול מתנהל באופן אלגנטי, מסודר ומהיר וזאת כי הסדרן אינו צריך בהכרח חיבור לחשמל ואפילו לא חיבור לאינטרנט.

חלוקת כרטיסים

הלקוח צריך זה אך ורק חיבור לאינטרנט, כאשר גם גלישה מהמכשיר הסלולרי מספקת. כמו כן מי שעדיין לא התקדם ואין לו מכשיר סלולרי חכם, יכול להדפיס את הכרטיס ולהגיע עמו אל הקופות. עד פה דיברנו על הצד של הלקוח ומכאן נעבור אל הצד של המוכר- מארגן האירוע. כל שמארגן האירוע צריך לעשות זה להרשם למערכת הכרטיסים באינטרנט באופן מקוון, (מחיר שמחושב לי כמות הכרטיסים שנמכרה וללא התחייבות מראש), לעצב באופן פשוט את דף המכירה ולפרסם את הדף בגוון מוקדים מקוונים בהם נמצא קהל היעד.

יתרונות מקוונים

בנוסף יש עוד כמה יתרונות, מדובר על מערכת חכמה שעושה פילוח של הנתונים, כך שניתן להגדיר קבוצות ומכאן שרצוי להתאים מחירי כרטיסים לקהלי יעד ובאופן כללי לנהל טוב יותר את הליך המכירה. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה