שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בידור -> טלוויזה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טלוויזה
 
יש לכם סדרה שאתם אוהבים? אם אתם מעוניינים לצפות בפרקים הכי חדשים שלה אתם מוזמנים להיכנס לאתרים שלנו ושם תמצאו סדרות לצפייה ישירה מכל הסוגים. אין לנו ספק שתוכלו למצוא שם את הסדרה שלכם מאחר ויש לנו מגוון עצום של סדרות לצפייה ישירה.
המשך קריאה
אחד הביטויים הבולטים ביותר ברשת הוא סדרות לצפייה ישירה. אין ספק כי אנחנו מתקדמים לעולם שכולו צפייה ישירה באופן מהיר מאוד. מתי בפעם האחרונה הורדתם פרק של סדרה שאתם רואים על בסיס שבועי? אם זה היה לא מזמן, אז אתם בהחלט יוצאי דופן כי כיום כולנו רואים סדרות לצפייה ישירה באתרי צפייה ישירה באינטרנט.
המשך קריאה
על מנת לצפות בשידורי ערוץ 2 שידור חי כבר אין צורך בטלוויזיה. ניתן לקלוט את השידור דרך האינטרנט בעזרת אתרים שונים המספקים את השירות. יש מקומות שדרכם אפשר אפילו לצפות בערוץ 2 לצפייה ישירה בחינם 24 שעות ביממה אפילו באיכות HD. כל מה שצריך זה אינטרנט יציב ואתם מסודרים. 
המשך קריאה
המאמר מסביר על איך אפשר להוריד שירים מיוטיוב ללא שימוש בתוכנה.
המשך קריאה
  הורדות חוקיות הינן הורדות שמבוצעות באופן חוקי, ובדרך כלל אינה פוגעות בזכויות היוצרים של אותה יצירה, ההפך המוחלט מהורדות לא חוקיות הנמצאות באינטרנט, וברשת האינטרנט שלנו. הורדות חוקיות או משחקים חינמים להורדה, בדרך כלל יבואו בגרסאות של דמו (DEMO) קובץ ששוקל פחות מן המשחק המקורי, היביא לכם חלק ממשימה או מתקציר המשחק על מנת לבחון ולהביא דעה ראשונית למשחק לפני רכישה.
המשך קריאה
  מעל לשנה שרפורמת הערוצים החדשה ביוזמת המדינה ובהנהגתו של השר משה כחלון תופסת תאוצה ומתרחבת לכלל פלחי האוכלוסייה בישראל, צופים רבים שבמשך שנים שילמו סכומי עתק עבור צפייה בערוצי הטלוויזיה נוטשים בשמחה את חברות הכבלים והלוויין ומצטרפים למהפכת הערוצים הקרויה "עידן פלוס".
המשך קריאה
הטלוויזיה כיום הנשלטת ע"י החברות הגדולות (HOT ו YES) תעבור מהפך בעתיד הקרוב באמצעות הכנסת אלטרנטיבה שלישית למערך שידורי הטלוויזיה, אלטרנטיבה זו הנקראת עידן פלוס הינה יוזמה ממשלתית התאפשר צפייה חינמית בטלוויזיה באמצעות ממיר דיגיטלי שמחירו נע בין 200 ל 450 ש"ח ולצפות בעד 20 ערוצים ללא כל עלות או התחייבות.
המשך קריאה
אנו חיים בתקופה נפלאה מלאת הזדמנויות והמון אפשרויות בחירה. מוצעים לנו כל כך הרבה מוצרים ושירותים שאנו יכולים להשתמש בהם מדי יום, החברה מתפתחת, האדם הופך להיות חופשי יותר מיום ליום.
המשך קריאה
זוכרים את התקופה בה היה ערוץ טלוויזיה ישראלי אחד ? התכנים היו משעממים וחוזרים על עצמם וניתן לומר כי אפשרות הבחירה היחידה הייתה לצפות בערוצי המדינות השכנות. אך עם השנים, חלה מהפכה בתחום ערוצי הטלוויזיה, כך שכיום אפשרויות הבחירה הן עצומות.
המשך קריאה
אנחנו חיים בעידן רוויי תקשורת. התקשורת מקיפה ואופפת אותנו, חודרת ומחלחלת. היא כופה עצמה עלינו. אנחנו מתעוררים אליה בבוקר ושוכבים עמה לישון. כל שעה חדשות, כל חצי שעה מבזק. האינטרנט מתעדכן באופן שוטף און ליין. בעיתון היומי היוצא לאור שבעת בוקר מוקדמת אפשר לעטוף דגים עוד במהלך היום, ודאי לקראת ערב, אשר הדבר היחיד החדש והמעודכן בו הוא התאריך...
המשך קריאה
1-10 מתוך 11 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה