שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> בידור -> קולנוע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קולנוע
 

אולפן הקלטות


מתחם SPS

 

מתחם SPS רמת החייל, ת"א

רחוב ראול וולנברג 14

ליצירת קשר: 03-6481278

מייל: spslive@gmail.com

אתר: www.spspro.co.il

 
 

 

למה לפנות אל אולפן הקלטות מקצועי?

מעוניינים להקליט קטע מסוים? בין אם מדובר על הקלטת סיגנל, קריינות, שיר לאירוע, דיבוב, או כל דבר אחר - תמיד כדאי לפנות אל אולפן הקלטות מקצועי. הדבר לא מובן מאליו, שכן היום אפשר למצוא גם אולפני הקלטות ביתיים, שמציעים מחירים נמוכים יותר. עם זאת, חשוב לזכור כי לאולפן המקצועי יש מספר יתרונות משמעותיים על פני האולפן הביתי.

במה האולפן המקצועי טוב יותר?

אולפן הקלטותמקצועי מספק לכם קודם כל תנאי הקלטה טובים יותר - לא משנה כמה שכבות בידוד ינסו לשים באולפן הביתי, אולפן הקלטות מקצועי נבנה מראש עם שכבות בידוד מתאימות בתא ההקלטות, כך שאיכות ההקלטה היא גבוהה פי כמה. שנית, בתוך כל אולפן הקלטות מקצועי יש גם אנשי מקצוע שונים שמתמחים באופן ספציפי בעבודתם - בעוד שבאולפן הביתי מדובר לרוב על אדם אחד שממונה לעשות הכל בעצמו. בתוך אולפן הקלטות מקצועי יש גם ציוד איכותי יותר, שמותאם באופן ייעודי להקלטות מסוגים שונים - כמו מיקרופונים מתאימים להקלטות של כלי נשיפה, כלי מיתר, מיקרופונים לשירה, וכיו"ב. כך, אתם מקבלים תמורה הרבה יותר טובה ותוצאה איכותית יותר.

איזה ציוד יש בתוך אולפן הקלטות?

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם עומדים לפנות אל אולפן הקלטות, אפשר שכדאי לכם גם להכיר קצת את הציוד שאותו אתם תפגשו באולפן. הדבר יסייע לכם לעבור את תהליך ההקלטה בצורה טובה יותר. ראשית, יש להבחין במיקרופונים השונים שיש בתוך אולפן הקלטות. לא מדובר על המיקרופון הרגיל שאתם מכירים מהופעות חיות. ישנם מיקרופונים ייעודיים לכלי נגינה מסוימים, ומיקרופונים המיועדים לשירה, כך שהם יקלטו כל צליל. מהצד השני מחוץ לתא ההקלטות לטכנאי הסאונד יש אוזניות הקלטה וכן מוניטורים, שמחווים לו על איכות הצליל, כך שהוא יכול לתת לכם הוראות שונות בזמן אמת בנוגע להקלטה.

להגיע לתוצאות הטובות ביותר

בתוךאולפן הקלטות מקצועי תוכלו למצאו גם מקלדות שליטה. אתם אמנם לא תגעו בהם, אך טכנאי הסאונד המוזיקאי ישתמש בהן לעתים קרובות, כדי לבצע מניפולציות שונות על הסאונד של ההקלטה - להוסיף פילטרים, לברור בין ערוצים, וכיו"ב. כאמור, גם אם הציוד נראה לכם לא מוכר, כדאי בכל זאת לדעת למה הוא משמש. כך אתם תגיעו אל אולפן הקלטות מוכנים יותר, וגם תבינו כיצד העסק כולו עובד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה