שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> בידור -> קולנוע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קולנוע
 

סרטים ישראלים חדשים


טל ביטון
 
 

הקולנוע הישראלי אולי לא ממלא את אולמות הקולנוע עם עשרות ומאות סרטים בשנה כמו הקולנוע האמריקאי או האירופאי, אבל בכל שנה יוצאים לאקרנים סרטים ישראלים חדשים של במאים ותיקים וצעירים, עם שחקנים בתחילת הדרך לצד שחקנים שהפכו לנכסי צאן ברזל. קבלו המלצות על כמה סרטים ישראלים חדשים שיצאו בתקופה האחרונה:

לוויה בצהריים:

סרטו של אדם סנדרסון מספר את סיפורה של הגר, שמתגוררת בכפר ומנסה להתרגל לחיים המשותפים על בעלה. כשהיא שומרת על יפתח, בנה הקטן של שכנתה, היא מגלה ילד מלא ברגש שמחולל בה מהפכה. יחד הם מגלים מקום מסתור מיוחד שבו מוצאת הגר את השלווה שלה ואוזרת אומץ להתאהב ולהתקרב לחייל שמתאמן במקום ולקבל את עצמה ואת העבר שלה.

יונה:

סרט שכתב ניר ברגמן ומבוסס על סיפור חייה של המשוררת יונה וולך, אחת המשוררות הבולטות והמיוחדות בספרות העברית. הסרט מתמקד בתקופה בה הייתה יונה יתומת מלחמה צעירה, שמתגוררת בכפר ומנסה להתמודד עם העולם השוביניסטי שסביבה, עם עולם השירה ועם פריצת הגבולות שאפיינה אותה. בסרט מסופר סיפור מאבקה עם מחלות הנפש ועם הניסיון למצוא את עצמה בתוך עולם המילים והדימויים שהקיף אותה.

ערבים רוקדים – זהות שאולה:

סרטו של ערן ריקליס על איאד, ילד ערבי שמתגורר בטירה ונשלח על ידי הוריו ללמוד בפנימייה בירושלים. בפנימיה היהודית הוא מתוודה לתרבות אחרת ועולות בו שאלות תרבותיות ושאלות על זהות ושפה. במקום הוא מנסה לגדול ולשרוד כמו כל שאר הילדים אבל הוא מגלה שכדי להתקבל בחברה הסגורה של הפנימייה יצטרך לשנות לגמרי את חייו.

גט:

סרטם של שלומי ורונית אלקבץ הוא הסרט השלישי בסדרה שכוללת את "שבעה" ו"ולקחת לך אישה". ויויאן, אחת הדמויות הבולטות בסרטים הקודמים עומדת עכשיו במרכז העלילה כמסורבת גט, אחרי שהיא מנסה להתגרש מבעלי ללא הצלחה. כל הסרט מתקיים בבית המשפט בו מנסים שני הצדדים להגיע להסכמה.

ניתן לצפות בסרטים ישראלים לצפייה ישירה באתר View-Movies אשר מציג מאגר גדול ועדכני של סרטים ישראלים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה