שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> בידור -> קולנוע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קולנוע
 

קונים קולנוע ביתי? שווה להיעזר במעצב פנים


ravivor
 
 
קיבלתם החלטה לרכוש מערכת קולנוע ביתית? רוצים לרכוש מערכת שגם תשדרג את הסלון שלכם מבחינה עיצובית? לשילוב של קולנוע ביתי בחלל יכולה להיות השפעה משמעותית על מראה החלל, וזאת בעיקר מכיוון שמדובר במוצר מרכזי בעל נוכחות בולטת, שעלולה להפריע ואף להציק אם לא תשולב כראוי בחלל המיועד. מסיבות אלו, ומסיבות נוספות, רצוי להיעזר בשירותיהם של מעצבי פנים, וזאת כדי להפיק את המרב מהמערכת גם מבחינה עיצובית.
 
לכל אלמנט המשולב בחלל ערך מוסף מבחינה עיצובית. לשילוב של מערכת קולנוע בבית יש יתרונות רבים: מערכת כזו משדרגת את חוויית הצפייה שלכם, היא הופכת את השהייה בבית לנעימה יותר, מספקת לנו בידור באיכות וברמה גבוהה מבלי שנצטרך לצאת מהבית, ומאפשרת לכל המשפחה לחלוק את הסלון הביתי זה עם זה וליהנות יחד.
 
בשל החשיבות של מערכת כזו, ומאחר שמבחינה פיננסית מדובר בפרויקט הכרוך בעלויות לא מבוטלות, הרי שרצוי להשקיע את המרב בבחירת המערכת המתאימה ביותר לצרכים שלכם, גם מבחינה עיצובית. לכל מוצר, חפץ או פריט ריהוט שאנו מוסיפים לכל חלל בבית, גם כאשר מדובר במוצר בתחום הקול והתמונה ולא במוצר עיצובי, יש השפעה על החלל הקיים, בייחוד כאשר מדובר בחפץ גדול ממדים.
 
המשמעות היא שעל מנת שמערכת הקולנוע הביתית גם תתרום לחזות של החלל ותשדרג אותו, צריך לתת את הדעת גם לפרמטרים עיצוביים - ולא רק לאיכות המערכת או לנוחות התפעולית שלה. כאן נכנסים לתמונה שירותי עיצוב פנים, עם היכולת לראות את החלל ולדעת מייד מה מתאים לו. מעצב/ת פנים מסוגל/ת לראות את הפרטים הקטנים, לזהות מה דורש החלל מבחינה אסתטית ועיצובית, למצוא את האלמנטים ההולמים אותו ביותר (כך שכל פריט או חפץ הממוקמים בו יתכתבו היטב האחד עם השני), ואף להוסיף לחלל טאץ' וטוויסט נוספים.
 
למרות שאין חובה להשתמש בשירותיו, מעצב פנים יכול לסייע לכם לבחור את מערכת הקולנוע הביתית המתאימה ביותר לחלל המיועד בבית. שירות מסוג זה מעולה לאנשים שהעיצוב הוא רכיב משמעותי בחייהם ובצורה בה הם מנהלים את ביתם. הבחירה במערכת הנכונה לא רק תשדרג את חלל החדר (הסלון, בדרך כלל) מבחינה פונקציונלית, אלא גם מבחינה אסתטית-ויזואלית.
 
 
---------------------
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה