שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בידור -> קולנוע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קולנוע
 

שעון יד לנשים - איפה ואיך


מורן אופיר
 
 
למרבית הציבור שעון הינו לא סתם דבר שמראה שעה. כי בתקופתנו, בזמן המכשירים הסלולרים , לא מוצאים בו צורך של ממש, אזי, מאילו סיבות חלקנו עוד קונים שעון? ובנוסף למה להוציא עליהם סכומים גבוהים? (שעון טוב עשוי להגיע לקרוב ל3000 ש''ח).

ההסבר לזה פשוט מאוד - השעה היא בכלל לא הדבר החשוב, המהות היא ההרגשה שהוא מקרין עלינו - סטייל וכמובן יוקרה ויותר מהכל השעון הנו אביזר אופנה ייחודי.

כמו תחומים יוקרתיים שונים, דבר שמתגלה כאיכותי ונותר תקין, ברוב המקרים משלמים עליו המון. עקב כך חשוב לי לתרום מנסיוני ולהסביר לכלל ובאופן מיוחד לצרכנים הכבדים, שלא חייבים להרוויח כמו הנגיד על מנת לצרוך לעצמנו שעון אומגה, וכמובן גם אין יותר צורך לפשוט את הרגל בכל פעם שאנו רוצים ל'אמץ' לעצמנו אחד חדש.

שעון יד לנשים

בהתאם למה שכתוב בפסקה הקודמת, אנו לא מוכרחים לשלם ולבזבז סכום משמעותי בגלל שקונים שעון מסוגנן, בעידננו ישנה אפשרות לבצע קנייה של רוב הדגמים באיכות וסכומים שפויים משמעותית, מאלו שמוצאים ברוב העסקים ודוכנים. כיצד זה הגיוני? התשובה ברורה, כמובן, מעבר לייצירת סקר מעמיק בחנויות רגילות, כדאי לברר גם מה העלות בחנות מקוונת, בצורה ודאית הסכום שיעלה יהיה סימפטי יותר.

תפנימו שהחנויות הללו מזמינות וקונות את היצע השעונים מספקים דומים ומציעות אותם לכולנו מבצע כי עלותן קטנות ממש - אין להן תשלומי טלפון ודמי שכירות וכך הלקוחות נהנים מהנחה גדולה.

מתי שרוכשים שעון ספציפי בין אם הוא פריט יקר כמו לדוגמה פיאז'ה או רולקס וגם אולי שעון פשוט של מותג סתמי, רצוי מאוד לאמת שקיבלתם את המקור וכמובן לא סתם חיקוי, ומעבר לכך שהמוצר מגיע באריזתו המקורית, שבתוך הקופסא נמצא המס''ד שלו ואת האחריות.

כלל הנתונים עקרוניים גם כשמדובר בביצוע קניה במרשתת ומעבר לזה בחנות בקניון. כדאי לזכור ישנן יחסית הרבה פירמות שמציעות מגוון פינוקים כמו למשל מוצר משלים שיכולים להיות מניע. היה ואתם רוצים אינפורמציה נוספת הכנסו ל-דונה קארן שעונים, איתי תמצאו בקלות - מיליון הצעות מעניינות.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה