שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בידור -> רדיו
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רדיו
 

תשדיר רדיו פרסומי – שערים חשמליים


avi
 
 

 

תשדיר רדיו פרסומי – שערים חשמליים

דרכי התקשורת בטכנולוגיה של אלפיים ושתים עשרה מפותחת מאוד, ומכילה אין ספור נישות ואופציות השונות מאוד האחת מרעותה, אך כמובן שיש את הבולטות שבהם כמו רדיו, אינטרנט וכד', במאמר הנוכחי נדבר אודות שידור תוכנית אטרקטיבית – שערים חשמליים ברשתות הרדיו השונות. ומן דוגמא זו כמובן יהיה ניתן להסיק לתחומים מקבילים נוספים.

רדיו הינו אמצעי שמע בלבד, אין בו כל אפשרות לחזות במראה חזותי, ועם כל זאת הוא נמנה בין תחחומי התקשורת המובילים במיוחד, כייון שכך, השדרנים השונים מוטלת עליהם פעולה מאתגרת במיוחד באמצעות חוש הדיבור לייצר תוכניות שונות אשר יעיינו את העם בקהילתם.

פנים שונים לרדיו: יש את הפן הפרסומי, ויש את הפן הערכי, יש את הפן המוזיקלי, וכמובן פנים נוספים אחרים... ונתמקד דווקא בפן הפרסומי:


לקוח זה או אחר העוסק במכירת שערים חשמליים, בהצבת שערים חשמליים, בהחלפת שערים חשמליים ועוד', מעוניין בתשדיר רדיו פרסומי, כיצד תעשו לו זאת, להלן מספר כללים מנחים, אשר יהוו עזר רב למכירת שערים חשמליים דרך הרדיו.

תחילה יש לראות נתוני שטח, ולסקור את המקומות הנפוצים אשר בהם מותקנים בעיקר שערים חשמליים, לאחר מכן לעמוד על שיטות הפתיחה והסגירה השונות של שערים חשמליים אלו, לבדוק אצל הלקוח מה הנתון אשר יש לו ואין לאחרים, במה הוא ימליץ למאזיני הרדיו, לזכור את מספר הטלפון, ולהתקשר דווקא אליו מתוך מאות יבואנים העוסקים בתחום של שערים חשמליים,

מעבר לזאת יש לדאוג לניסוח קצר ועם זאת ברור אודות היתרונות דווקא בשערים חשמליים על פני שערים אשר אינם פועלים על חשמל, ועם זאת לציין את המעלה הנוספת הקיימת בחברת שערים חשמליים אלו דווקא, כמו פתיחת שערים בשבת תעשה באמצעות ידנית – פרט אשר יוסיף מאוד למגזר שומרי התורה והמצוות, ומעניין לעניין באותו עניין – יש לסקור ולדעת היטב את המגזר הגורף השומע את תשדיר זה, לרב תשדיר חילוני לא יתאים לתשדיר דתי וכן להיפך,

ובכלל תשדיר אשר מוףץ ברשתות נוספות, אף אצל עמים רבים ברור שפתיחת שערים חשמליים בשבת מעניין אותם כקליפת השום, אי לכך יש צורך לפנות אליהם בשפה שלהםפ כמו: שערים חשמליים אשר ימנעו מכם את כל אויביכם.... וכד'.

בהצלחה רבה, והאזנה נעימה! 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה