שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2344
מאמרים: 7328
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 
    ישנם לא מעט אנשים אשר משוכנעים כי אם יזינו את תוצאות הגרלות הלוטו לדורותיהם בתוכנת מחשב המריצה לוגריתמים מסוימים, אותה תוכנה תוכל לנחש ברמת דיוק גבוהה מה יהיו המספרים שיעלו בגורל בהגרלת הלוטו הקרובה, וכך יגדילו את סיכוייהם לזכות בפרס הגדול של הלוטו. לו רק היה זה נכון.
המשך קריאה
מכירים את אותה התופעה שבה הינכם מתרגלים למשהו מאוד מובחר, ואפילו שקשה לנו להיזכר איך הסתדרתם לפני זמן מה בלעדיו? מצוין. אם כן יכול להיות לך פשוט בהרבה להתחבר לקסם הנקרא מעגלי מתופפים – הלהיט הרשמי של השנים בעת האחרונה בחתונות, ימי הולדת ושמחות מסוג אחר. כיוון ש כשלוקחים את כל החגיגה ומכניסים בתוכה מעט קצב, התוצאה בהחלט נפלאה
המשך קריאה
ממש כמו שאף אחד לא יכול לדמיין ישיבה במסעדה ללא לאכול, כך אף אחד לא יכול לחשוב על אירוע מבלי מוסיקה. יחד עם זאת למוסיקה שאנחנו מכירים מומלץ להוסיף ערך מוסף שכולם עומדים לדשקש עליו. קבלו במקצב כובש והרבה מחיאות כפיים את הלהיט החם ב- תחום האירועים והשמחות – מתופפים לאירועים. 
המשך קריאה
  משחקי בנות / משחקים לבנות !   המאמר הזה הוא מאמר מתעדכן שתפקידו העיקרי הוא לרכז את אתרי משחקי הבנות המרכזיים בשוק הישראלי   אז מה חיפשתי: עיצוב האתר - עד כמה הוא נועד למין הנשי ומושך בנות נוחיות האתר - כמה ממשק האתר נעים ונח למשתמשת יחידיות האתר - מה מייחד את האתר הנ"ל ממתחריו מגוון המשחקים - חשוב מאוד שבאתר יהיה מגוון רחב ומתעדכן של משחקים
המשך קריאה
  הם דבר ניפלא, משפרים את החשיבה מעבירים את הזמן, והכי חשוב, גורמים לסיפוק גודל כשפותרים אותם, וסבל נוראי לאלה שלא מצליחים :) למה ארנבת כשהי רצה? כי שתי האוזניים ארוכות זו מזהו באותה המידה. . . הבנתם? לא משנה...
המשך קריאה
מאמר זה עוסק בערבי זמר וסגנונות שונים בהם אפשר להעביר ערב זמר.
המשך קריאה
  אם אתם מחפשים - אתם יכולים להפסיק לחפש. מתלבטים - אתם מוזמנים להפסיק להתלבט. גם אם המסיבה מתקרבת ועדיין לא סגרתם את כל הפרטים, לשירותכם, כאן ועכשיו די ג'יי בתל אביב. יותר מדברים רבים אחרים - מוזיקה היא עניין של טעם. אתם הם, בעצם, העורכים המוזיקליים של האירוע שאליו אתם מזמינים את שירותו של התקליטן.
המשך קריאה
כבר מזמן הפכו הקניונים ליותר מסתם מקום אליו מגיעים לצורך קניית מוצרים שונים והולכים הביתה. הקניונים של היום, אותם פוקדים אלפי אנשים ביום, כבר כל כך משודרגים ומפותחים, שהם מהווים בילוי משפחתי או חברתי מהנה במיוחד.
המשך קריאה
חוץ מקנווסים, ניתן גם להכין ספלים, גלויות, מגנטים ואף מדבקות עם התמונה שצילמתם או לפי עיצוב בהזמנה אישית. אבל בכל אופן, צריך לזכור שלא כל אדם יכין עבודה באותה רמה.
המשך קריאה
אביזרי מין צריכים קצת הסברים היכן קונים איזה אביזר לקנו תבהתחלה כדאי לא להיות מאויימים ובכלל קצת הסברים אף פעם לא מזיק בייחוד לתחום שהרבה קצת לא מכירים וחבל .
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 83 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה