שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

איך לגרום לילד ליהנות מטיול יום שבת?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

ילדים אוהבים לטייל וטיול משפחתי יהיה זכרון נצור וחקוק בליבם לכל חייהם. כאשר מתכננים טיול עם ילדים רצוי לתכנן אותו היטב ולבחור מבין שלל האטרקציות המוצעות את הפעילויות שינעימו את זמנו של הילד ובהם פעילות שכל בני המשפחה יכולים לעשות יחדיו. כאשר יש הפרש גילאים בין ילדי המשפחה תכנון הטיול נעשה מורכב ולעתים יש לפצל בין בני המשפחה על מנת לספק את צורכי כל הילדים ובני המשפחה. כדאי לשבת עם הילדים, להציע להם מגוון אטרקציות ולהגיע להבנות כי יש פעילויות שיתאימו לילדים הבוגרים ואז הקטנים ימתינו ולאחר מכן יתהפכו היוצרות.

ילדים קטנים

ילדים קטנים אוהבים לשחק. אין כמעט טיול שבו ילדים קטנים לא יוכלו ליהנות. במידה ומחליטים על טיול סגווי בתל אביב יש לפצל פעילויות בין הילדים הקטנים והבוגרים בגלל מגבלת הגיל בה ניתן לרכב על סגווי בתל אביב. כך, ניתן להביא משחקים לגיל 5 או גיל הילדים הקטנים ואחד ההורים ישחק איתם בפארק בעוד הגדולים רוכבים על סגווי. לאחר מכן ניתן לקחת את הילדים הקטנים לפארק שעשועים הכולל משחקים לגיל 5 והילדים הגדולים יהנו מפעילות אחרת או שיחכו לסיום פעילות הקטנים. כך, לומדים בני המשפחה לכבד את צורכי האחר ולהתחשב אחד בשני. יש לדאוג לא לקפח אף אחד מהילדים.

אטרקציות לכל המשפחה

טיול ברגל יהווה אטרקציה לכל המשפחה וכן גיבוש משפחתי. הטבע משחרר וגורם לכל הילדים תחושת אושר ושלווה. ישנן אטרקציות המתאימות לכל גיל, אך שוב, בהתאם לגילאי הילדים לעתים יש מגבלות ולא תמיד ניתן למצוא אטרקציה שתתאים לכולם. לכן יש לתכנן מראש ולבחור אטרקציות שמתאימות לכולם או לפצל כוחות וכך כל הילדים מבלים וההורים מחליפים אחד את השני בפעילויות השונות.

פיקניק משפחתי

פיקניק בטבע, בחוף הים או בפארק יספק את כל בני המשפחה. כל הילדים יכולים למצוא תעסוקה ואף להשתתף במשחקים משותפים כמו משחקי כדור, שחיה, רכיבה על אופניים ועוד. לאחר שהילדים פורקים מרץ ניתן לערוך שולחן או לשבת על מחצלת וליהנות מארוחה בריאה שההורים הביאו מהבית או להפעיל את הילדים ולבשל בחיק הטבע יחדיו, להפעיל גריל, להדליק מדורה ועוד.

איחוד משפחתי

אחת המטרות בטיול משפחתי היא יצירת גיבוש בין הילדים להורים לכן כמעט כל טיול שיוצאים אליו מוכנים מראש ומאורגנים ובו כל ילד משתתף באטרקציה הקרובה לליבו תביא להנאה צרופה של בני המשפחה ולחוויה אותה יזכרו לזמן רב. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה