שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

אירגון כהלכה של מסיבות יום הולדת


אורן גלעד
 
 

 

כשסיפרו לנכדו בן החמש של השכן שלנו כי ביום שישי חוגגים לסבא יום הולדת, השאלה הראשונה שלו הייתה את מי הזמינו קוסם או ליצנית. יש כמה כללים בסיסיים וחשובים עליהם צריך לחשוב מראש בכדי שמסיבת יום ההולדת תהיה מסיבה מוצלחת, ולא חשוב אם מדובר במסיבה לגיל 6, 16, או 60.

מקום המסיבה

האלמנט הראשון שצריך לחשוב עליו הוא מקומה של המסיבה. בעבר, מסיבות יום הולדת לילדים נערכו בבתים פרטיים, היום, מעטים ההורים ששים להזמין הביתה 35 תלמידים של כיתה. לכן, מסיבות רבות נערכות מחוץ לבית, במועדונים קטנים המכילים מספר קטן של אנשים, בהם עורכים מסיבות יום הולדת גם לילדים, וגם למבוגרים, אין צורך לפנות את כל הסלון, ולארגן כיסאות מכל השכנים. ימי הולדת רבים נערכים גם במסעדות.

תוכן המסיבה

אחת הנקודות המשמעותיות שיש לחשוב עליה כשמתכננים מסיבות יום הולדת הוא תוכן המסיבה, מה שיכול להיות לעיתים קשה. אם לבעל השמחה תחביב, נושא מועדף, קל יותר למצוא נושא, שישאיר לאורחים, ולחתן/כלת השמחה חוויות מאותו אירוע של יום הולדת. כמו שהזכרנו בתחילה, קוסם הוא תמיד אטרקציה אהובה למסיבת יום הולדת, ויש סוגים רבים כל כך של קוסמים, כך שהנושא אף פעם לא משעמם.

אפשרויות אחרות הן מספרי סיפורים, או תיאטרון בובות, ומי שעושה זאת טוב יכול להיות מוזמן לאירוע לצעירים, למבוגרים או לאירוע מעורב מבינת הגיל. אפשרויות נוספות הן קריוקי, מסיבת ריקודים, מפעילים עם משחקי חברה - גם אלה יכולים להיות מותאמים לגיל. מסיבות יום הולדת למבוגרים עם סדנא או הרצאה מעניינות יש להם ערך מוסף, וכן, טיולים לאתרים אטרקטיביים ברחבי הארץ.

הכיבוד במסיבה

מסיבות יום ההולדתאינן שלמות בלי תיקרובת מתאימה. אוכל ושתייה הם משפרי מצב רוח ידועים ביותר. חשוב שהכיבוד יהיה כזו שאהוב על בעל השמחה. לא רצוי להתבסס על פיצות במסיבה של ילד שאינו אוהב פיצות, או מסעדת בשרים מעולה למי שהוא צמחוני.

בכל מקרה אסור לשכוח עוגה – עם טקס הדלקת נרות, ולא חשוב מה גילו של החוגג.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה