שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

הפעלות יום הולדת למבוגרים


טל ביטון
 
 

יום הולדת הוא כזה שכל אחד רוצה ליהנות בו. חשוב להבין שבמיוחד כשעורכים ימי הולדת לאנשים שכבר עברו לא מעט בחייהם וראו "דבר אחד או שניים" הרי שצריך לבדוק לעומק מי באמת יכול לספק הנאה מובטחת לאלו המגיעים לחגוג יום הולדת עם אדם בעל "היסטוריה" משלו. הפעלות יום הולדת למבוגרים אינן יכולות להיות חובבניות מאחר ומדובר באנשים שמהווים קהל הרבה יותר מאתגר (מבלי לפגוע בקהל הצעיר חלילה).

אנו יכולים לראות כיצד בכל שלב בחיים אנו לומדים משהו וכיצד במשך החיים מתהווה האופי שלנו עוד יותר. לכן בנקודות זמן בוגרות יותר יהיו דברים שלא ממש ינעמו לאוזנינו או ייהנו אותנו כפי שהיה בעבר. אלו המציעים הפעלות יום הולדת למבוגרים ועושים זאת במקצועיות רבה יודעים שהם צריכים לסנן בין ההפעלות השונות ולבחור את אלה שיכולות להציג עניין רב עבור הקהל האיכותי שהן מוצגות בפניו.

מנושאים "מעונבים" ועד מיסטיקה מטריפה

ישראל של היום ממש אינה מזכירה את זו של תקופת קום המדינה למשל. לא מדובר רק בקדמה טכנולוגית או ברמת החיים אלא בתוחמי העניין שחדרו בצורה אינטנסיבית לחיינו בשנים האחרונות. אלו המעוניינים לראות כיצד הפעלות יום הולדת למבוגרים אכן קולעות למטרה ולטעמו של קהל החוגגים, יכולים להתרשם בקלות ממבחר עצום של פעילויות מהנות בעלות ערך מוסף כזה שמשאיר טעם משובח בסיום כל מסיבה.

בין אם מדובר באירועים בעלי אופי מעט "מעונב" ורגוע, ובין אם מדובר במסיבה שחוגג יום ההולדת הוא חובב מיסטיקה למשל, הרי שניתן לראות כיצד מקצוענים שונים יכולים לקחת את החגיגה לרמות הגבוהות ביותר. מבין אלו שיכולים להציע הפעלות יום הולדת למבוגרים ולספק הנאה לכל משתתף ניתן למצוא כיום גרפולוגים, אסטרולוגים, מספרי סיפורים, קוראים/קוראות בקפה או בכף היד, מרצים, קוסמים, ועוד ועוד.

היכולת לתקשר עם הקהל היא בעלת חשיבות רבה

מי שמגיע אל מסיבת יום הולדת של אדם בוגר יכול לראות שגם אם לא תמיד מדובר בריקודים או במוסיקה בווליום גבוה, עדיין יכול להתרחש לא מעט "אקשן" חיובי שמתאים לסוג המשתתפים בחגיגה. קסמן של הפעלות יום הולדת למבוגרים הוא בהתאמות שמבצע מפעיל כריזמטי אל מול כל קהל שניצב מולו. כאן חשוב להתייחס שוב לטעמם האנין יותר של אוכלוסייה שזכתה לראות לא מעט דברים בעבר הרחוק.

מי שיש לו את הגישה האישית והוא בעל ראש פתוח יכול להציע פעילויות יום הולדת למבוגרים תוך ביטחון רב שהוא יצליח לתקשר עם כל אחד מהמשתתפים בצורה מהירה ומכובדת מאוד. קהל איכותי כל כך הוא כזה שיש לו את הדרישות שלו וכמובן את קצב החיים השונה שבו הוא חי. לכן חשוב להציע פעילויות יום הולדת למבוגרים תוך מחשבה והקפדה על פנייה מנומסת ואדיבה, וכמובן תוך הצעת פעילות עם תוכן וערך, בכדי שבאמת ייווצר רושם מכובד במהלך כל מסיבה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה