שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

הפעלות של ליצנים בימי הולדת


אורן גלעד
 
 

 

כאשר אנחנו רוצים לארגן יום הולדת לילדים, אין ספק כי ליצנים זוהי האופציה הראשונה שתעלה לנו לראש. ההורים זוכרים היטב כי הליצנים היו בעבר מאוד פעילים בימי הולדת של ילדים. אולי התקדמנו מעט ועבר זמן, ויש בהחלט אטרקציות לא מעטות כאשר אנחנו מדברים על ימי הולדת לילדים, אך בפועל ליצנים מהווים אטרקציהמצוינת.

תחשבו כי ילדים, במיוחד ילדים קטנים, דורשים לא מעט הפעלות ועניין, שכן אחרת הם נוטים להשתעמם מאוד. במקרים הללו לליצנים יש יתרון גדול, שכן הם יודעים להיות מעניינים בפני הילדים, אטרקטיביים ולא פחות גם מצחיקים. רוב הליצנים הינם כבר מנוסים בתחומם ויודעים כיצד להיות עם יד על הדופק כאשר מדובר בילדים.

הפעלות שונות

ליצנים ברוב המקרים דואגים להפעלות שונות ולמשחקים שונים לטובת הילדים במקרה של ימי הולדת. תחשבו כי בשביל ילדים כל יום הולדת היא חגיגה של ממש בין אם מציינים את יום ההולדת שלהם או יום הולדת של חברים איתם הם חוגגים. הליצנים יכולים לארגן משחקים  כמו פעם או להשתמש כבר בדברים שילדים יותר מכירים.

בנוסף, אם ממש רוצים להפוך את יום ההולדת לחגיגה, לליצנים כיום יש אפשרות להביא מתקנים שונים שיכולים רק להוסיף עוד אווירה חיובית ליום ההולדת. כמובן שהמשחקים שיארגנו הליצנים, יהיו נושאי פרסים ואף אחד מהילדים לא ייצא מקופח שכן המטרה היא שכל הילדים יוכלו ליהנות מיום ההולדת ולצאת עם חיוך.

הצבעים והאיפור רק מוסיפים

 בדרך כלל, ילדים מאוד נוטים לפד מליצנים, אך דווקא האיפור והתלבושות המצחיקות של הליצנים רק מוסיפים מבחינת הדמות שמופיעה בפני הילדים. אפשר כמובן לאט לאט במשך יום ההולדת כל פעם להוסיף פריט- לבוא בהתחלה לבושים בחליפה של הליצן ולאחר מכן להוסיף איפור או פאה בהתאם לבחירה של הילדים.

אם אתם רוצים להיות בטוחים באשר לליצן או לליצנית שתזמינו ליום ההולדת של הילדים, כמובן שתוכלו לשאול אותם שאלות, על הניסיון שלהם, על מה הם מתכוונים להעביר במהלך יום ההולדת וכדומה ואין כל מה להתבייש בכך. ואם נסכם זאת, כמובן שהמטרה של ליצנים זה לעשות כמה שיותר שמח כי יום הולדת היא חגיגה נכבדת...


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה