שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

טיסנים חשמליים לנצח


גיא מרום
 
 

 

ישנם סוגים רבים של טיסנים  חשמליים וטיסנים ממונעים. הפופולארית שלהם בקרב הציבור הולכת וגדלה, וכיום טיסנים חשמליים אינה מתנה רק למכורים לדבר. אנשים רבים ברחבי הארץ יוצאים בשבתות לפארקים רחבי ידיים או לאתרי תעופה המתאימים לטיסנים, ומטיסים להנאתם טיסנים חשמליים. טיסן כזה גורם להנאה רבה בקרב בעליו.

 

טיסנים חשמליים וממונעים הם מגוונים, ומשתמשים בסוגים שונים של מנועים על מנת להטיס טיסן. טיסן ממונע לרוב מצויד במנוע בעל בעירה פנימית ובעל מערכת הצתה מסוג גלואו פלאג. המנוע משתמש בדלק מתנול עם תוספת ניטרומתאן אשר משפרת את הדלק. שיפורים נוספים לדלק יכולים להיות תוך שימוש בשמן קיק או שמן סינטתי. השימוש בשמנים אלו הוא על מנת ליצור נוזל סיכה. ישנו גם סוג אחר של טיסן ממנוע, בעל מנוע חזק יותר וגדול יותר, למשל מנוע של ארבע פעימות ומנוע הפועל על דלק דיזל.

 

טיסנים חשמליים החלו להופיע רק בשנות התשעים, והוצגו כאלטרנטיבה לטיסנים הממונעים. בתחילה, הטיסנים היו כבדים מאוד בעקבות השימוש בסוללות. עם השנים והתפתחות הטכנולוגיה החל להיות נפות יותר השימוש במנועים עבור טיסנים חשמליים ללא מברשות, וכן שימוש בסוללות קלות יותר.

 

כיום, המנועים של טיסנים חשמליים הם הרבה יותר קלים, הם אמינים מאוד ונוחים לשימוש. הם נקיים וטובים יותר לסביבה מאשר מנועים הפועלים על דלק. הם קלים יותר לתפעול, ודורשים מעט מאוד תחזוקה וכן פעולתם שקטה מאוד, יחסית למנועים הפועלים על דלק.

 

לכן טיסנים חשמליים הופכים ליותר ויותר פופולריים, אפילו בקרב אנשים אשר אינם "חולי טיסנאות". הטיסנים קלים לתפעול, נוחים, קלים, ובעלי יכולת אוירודינמית גבוהה. מה יותר כייף מאשר לצאת בשבת שימשית אל הפארק, יחד עם טיסן חשמלי, ולהטיס אותו בהנאה.. מעלה מטה, ימינה שמאלה, נחיתות והמראות... זהו כייף לכל המשפחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה