שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

יום הולדת גיבורי על


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 
יום הולדת גיבורי על

גיבורי העל הינם גיבורי התרבות של הילדים של היום, בכך שהם מהווים את האידאלים שאליהם הילדים שואפים. יום הולדת גיבורי על תאפשר לילדים חוויה של הזדהות, של מרחב ושל שיתוף והילדים יהנו מאוד לשחק כל אחד מהם גיבור על שונה, או אפילו לצפות בגיבורי העל. אנחנו בחברה שלנו נספק את גיבורי העל המוצלחים ביותר, הדומים ביותר למקור.

צריכה להיות התאמה בין השחקן לגיבור העל, הרי מה שקורה בימי הולדת מיוחדים של גיבורי על הוא שהילדים צופים בגקיבור העל משחק מולם כמו דמות ראשית בפרק של סדרה בו הם עצמם מגלמים את דמויות המשנה, ולכן שווה להשקיע בשחקן טוב, למשל לא מישהו עם זיפים שרק עתה החלו לצמוח שישחק את הנבל וולברין וגם לא אדם נמוך וגוץ שישחק את ספיידרמן. לכל שחקן הדמות המתאימה לו, אשר נמצאת בתואם מסוים לאישיותו והתנהגותו הפנימיים ביותר. הקביעה שכל שחקן יכול לשחק כל דמות היא לאו דווקא נכונה.

גיבורי העל בתרבות הילד

גיבור העל משחק תפקיד חשוב בתרבות הילד, ולכן יום הולדת עם גיבורי על היא הבחירה הנכונה עבור רוב ימי ההולדת. כמובן שאפשר לשלב בתוך יום ההולדת דמויות נוספות, שאינןו גיבורי על, למשל אנשים אותם גיבור העל יציל, אבל לתפקיד זה כדאי דווקא ללהק את הילדים, שתמיד מעוניינים במעין חוויה של משימה, תמיד מעוניינים לעשות משהו שכביכול מועיל לעצמם ולחברה ובכך לזכות במעמד יפה יותר וגבוה יותר.

גיבורי העל כמובן מתחלקים לנשיים וגבריים, ולכן נעדיף להתאים בין המין של גיבור העל למין ילדכם, לא נרצה הרי לחגוג יום הולדת שמבוססת על אלזה לאנה לילד שרוצה לראות את עצמו לעתיד כגבר שרירי וחזק, אשר עף מסביב לעולם ומציל את כל מי שזועק לעזרה. כמובן שלא נמנע מן הילדים לצפות במי שירצו לצפות בו, היום יש הרבה יותר גיבורי על מפעם, כאשר גם דמויות שמשתתפות באולימפיאדה, כמו יוסיין בולט שרץ כמו קליע מטורף, יכולים להוות גיבורי על. אפילו פוליטיקאים, עיתונאים ודמויות ציבוריות שונות יכולות להכנס לתפקיד של גיבורי על מסוימים בימי הולדת.

מחירי על לגיבורי על?

המחיר לגיבורי העל בימי ההולדת אינו חייב להיות מחיר על, שכן נוכל לעתים לבנות דמויות מורכבות ומצחיקות בעצמנו ולשחק אותן בעצמנו. חשוב לשמור על איזון מסוים בין גיבור העל שנזמין לבין התקציב שלנו, שיכול לנוע מאפס לאלפים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה