שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

יום הולדת לילד שכולל קוסם – זיכרון בלתי נשכח לכל הילדים


אבי ביטון
 
 

 

כיצד אנחנו חוגגים ימי הולדת לילדים שלנו?

כל מי שיש לו ילד קטן, וודאי כבר בילה ימים שלמים במחשבות כיצד לחגוג לו את יום ההולדת שלו. ילדים אומנם לא מייחסים חשיבות רבה כמונו לנושא של יוקר ויוקרה, אך עדיין, אם הם רואים בכל מקום שנהוג לחגוג ימי הולדת ברוב פאר והדר, אזי גם הם מבקשים לעצמם יום הולדת שכזה. כיום קיימת תעשייה שלמה של מאכלים, מוצרים, משחקים והפעלות שמיועדים לימי ההולדת של הדור הצעיר. כך לדוגמא, תוכלו לבחור בין אנשי מקצוע רבים וטובים כגון לוליינים, קוסמים או סתם מפעילי ילדים מדופלמים.

היכן ניתן למצוא אנשי מקצוע בתחומים של הפעלת ילדים?

אם אנחנו מחליטים שביום ההולדת של ילדינו יהיה קוסם, צריך להתחיל לחפש את איש המקצוע המתאים מבעוד מועד. מקצוע זה, הוא די אזוטרי ונדיר ועדיין, בארץ יש קוסמים רבים במגוון תחומי התמחות. כך למשל, קוסם קלפים לא דומה לקוסם בתחום מהירות הידיים. בנוסף לכך, הקוסמים לא חייבים לעשות קסמים גרידא, אלא יכולים להפעיל את הילדים, כך שכול אחד מהם יוכל לקחת חלק בקסם עצמו. הדרך הטובה והקלה ביותר למצוא קוסם, היא דרך האינטרנט, אותו המדיום, בו תוך כמה דקות אפשר למצוא כל סוג של מידע שרק קיים.

למה ילדים ישמחו אם נביא להם קוסם ליום הולדת?

אחת הסיבות להעדיף את הקוסם על פני סוגי הפעלות אחרים, אולי גם לא פחות טובים, זאת האהב שיש אצל כמעט כל ילד וילדה לתחום של הקסם, האגדה, הבלתי מובן. ישנם ילדים שונים עם אופי שונה ועם העדפות שונות במשחקים ובתחביבים, אך רוב הסיכויים שאם תזמינו ליום ההולדת שלהם את הקוסם, הם ייהנו מאוד, וכך גם חבריהם. מבחינת ההורים, ההגעה של הקוסם מבטיחה להם שבשעה שעתיים הקרובות הילדים יהיו מרותקים לנעשה ולא ישתובבו וישתוללו יותר מדי.

מי שרוצה להזמין קוסמים לאירוע שהוא מארגן, כדאי שינסה לקבוע תאריך ופרטים אחרים מבעוד מועד, מכיוון שיש בארץ מחסור באנשי מקצוע זה, ומי שכן עובד בתחום בדרך כלל די עסוק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה