שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

ימי כיף וגיבוש לעובדים בחברה


טולי

טולי

 
 
אירוע מהאגדות

איך היום יוצרים רושם חיובי בארוע? זו ללא ספק אחת הנקודות החשובות ביותר שכל אחד ואחד תוהה לגביה לפני שמתחיל לתכנן את האירוע. לקושיה זו אין מענה חד משמעי, אולם כעת יש הרבה אופציות שמאפשרות להרים את הארוע ולשדרגו לטוב ביותר וליותר מכל ערב או מסיבה יום יומית. למגוון פתרונות, לחץ על הקישור הבא.

באילו דרכים אפשר לעשות רושם בערב שלך?

יש לא מעט דרכים שבאמצעותם ניתן להפוך את האירוע שלך לאחד במינו, אבל מאוד רצוי לחשוב מה הם המרכיבים שיותר חשובים לך במסגרת הסכום המיועד לאירוע, האם מדובר במשהו כמו הקינוחים או אם זה התקליטן? על מה תהיה מוכן לוותר במקרה והתקציב ייגמר?

חוץ מהדברים השיגרתיים שתמיד יש בכל אירוע, יש לא מעט רעינות שנכנסו בתקפה באחרונה והופכים לשכיחים מאוד. לדוגמה, אוכל אקזוטי, בר אקטיבי ועוד דברים נוספים. אולם בלי קשר לאופציה שתבחר קריטי שלא תשכח שמעל הכל האירוע הוא לא רק שלך, מסיבה זו בדיוק הכרחי לקלוע כמה שיותר למכנה המשותף הרחב.

ימי כיף לעובדים - נקודת פתיחה מעולה

חוץ מההחלטה על הגן, שללא כל צל של ספק היא החלטה קריטית, כדאי לחשוב בנוסף על המנות שיוגשו שיהיו במשתה. בין אם מדובר בחתונת כסף או אפילו רק במסיבת גיל 16, מרכיבים אלו הם סופר משמעותיים ואי לזאת, חשוב מאוד לחשוב עליהם היטב.

התפריט שיוגש הוא העיקר של הארוע ולרוב זה הדבר שהכי מרכזי לכלל האנשים. לפני שאתה בוחר את כל המנות שיוגשו רצוי שתחשוב מי הם רוב האנשים. נערים ונערות או מוזמנים מבוגרים? הרי לא לכל אחד נכון להגיש את אותו סוג אוכל ומעבר לכל ספק לא כל מנה עיקרית שמגישים ביום הולדת תתאים לארוע עסקי.

המוסיקה הנבחרת בהחלט נושא חשוב, היא תכריע ותקבע אם המאורע יהיה "עייף" או שיהיה אקטיבי. בתום האירוע אם כלל המוזמנים מזיעים ועם חיוך על הפנים אז כנראה שהתקליטן עשה עבודה מעולה. נושא חשוב הוא מוזיקת הרקע באירוע, יש אנשים שנותנים לתקליטן להחליט על רשימת השירים, אולם אם זה באמת חשוב עבורך כדאי ואף רצוי שתכווין בצורה מדויקת למה שאתה מעוניין.

נקודה לסיום, אם קיימות עוד תהיות בקשר להפקת האירוע או שאתה רוצה חומר נוסף, מומלץ מאוד שתבדוק עם לקוחות קודמים או תבדוק באתר שלנו ותחשוב טוב עם עצמך מה אתה ממש אוהב שעושים באירועים וזה על מנת שתיהיה שבע רצון מההחלטות שלך.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה