שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

כול אפשרויות החתונה במקום אחד


מוטי מוטי
 
 

 

הכנות לחתונה הן תענוג? לא עבור כול אחד. נכון, בימים הראשונים קיימת התלהבות ועורכים עשרות טלפונים לקייטרינג, תקליטן, צלמים, מסדרי פרחים, גן אירועים, אולמות, מעצבי שיער, מאפרים, מעצבי שמלת כלה, מעצבי שמלות ערב לזמן הריקודים, ומה לא?. לאט לאט מבינים שלארגן חתונה זה תהליך ארוך ומייגע שלא נגמר, ולא לכול אחד או כול אחת יש זמן להשקיע חצי מכול יממה במשך חצי שנה ויותר, בטלפונים, משא ומתן עם כול נותן שירות, ויכוחים, טענות, התחננויות לגבי תאריכים ועוד טרחות בעיות ובלגן. אבל יש זוגות שלא טורחים כך, הם מארגנים חתונה בצורה חכמה, חכמה ויעילה, וזה גם לא עולה להם יותר, אלא הרבה פחות.

סודם של הזוגות החכמים

זוגות חכמים אינם טורחים ורצים מנותן שירות כזה לאחר. הם מוצאים גן אירועים שבו ניתן לקבל דרך גן אירועים אחד את כול השירותים במרוכז. גן אירועים מהווה מרכז לכול נותני השירותים, הוא מקשר אתכם אל צלם שעובד עם אולם אירועים באופן קבוע, עם תקליטן,  מספק לכם קייטרינג שאתם יכולים לבחור מראש ומתאם עבורכם את כול הפרטים. כך למעשה מלבד לוודא שכול מרכיבי החתונה שלכם מתאימים לכם, לא נותר לכם לעשות דבר. אם משהו מן השירותים אשר גן אירועים מספק לכם אינו מתאים לכם, אתם יכולים להחליט לוותר על אותו שירות ולקחת לכם את אותו שירות בנפרד. כך לדוגמא, אם שירותיו של הצלם זה לא מה שאתם מחפשים תוכלו לשכור באופן פרטי ובנפרד צלם משלכם.

עלות משתלמת ואיכות במרכז אירועים אחד

אנשים נוטים לחשוב שכאשר גן אירועים מרכז בתוכו את כול השירותים המחירים של כול נותן שירות עלולים להיות גבוהים יותר. זה אינו נכון, מכיוון שכאשר נותני השירותים עובדים באופן קבוע ורציף עם גן אירועים כלשהוא, הם בדרך כלל מציעים לזוגות וכן לכול אולם אירועים כזה מחירים תחרותיים וטובים כי אותו אולם אירועים מספק להם הרבה עבודה. מנהלי ומפעילי אולם אירועים יודעים היטב מי הם אנשי המקצוע הכי טובים בתחומם. הם מכירים את התעשייה של האירועים ולכן לרוב בוחרים לעבוד עם מיטב אנשי המקצוע לאחר שעברו מיון קפדני. על כן אם תצליחו למצוא גן אירועים שהוא מרכז של כול בעלי המקצוע סביב החתונה, הרי שמצאתם פתרון יעיל נוח וחכם לניהול אירוע החתונה שלכם. אנשי המקצוע של גן האירועים יעבדו קשה ואתם תפקחו על העבודה בנחת וללא לחץ וטרחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה