שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

לוטו- כל השיטות להעלאת סיכויי ההצלחה


סנונית תוכ

http://snunitcontent.co.il/

 
 

 

ישנם לא מעט אנשים אשר משוכנעים כי אם יזינו את תוצאות הגרלות הלוטו לדורותיהם בתוכנת מחשב המריצה לוגריתמים מסוימים, אותה תוכנה תוכל לנחש ברמת דיוק גבוהה מה יהיו המספרים שיעלו בגורל בהגרלת הלוטו הקרובה, וכך יגדילו את סיכוייהם לזכות בפרס הגדול של הלוטו.

אחרים מחפשים שיטות שונות ומשונות שיעזרו להם לבחור את המספרים הזוכים באמצעות טבלאות מיוחדות שמצאו ברשת או על ידי חישוב מתמטיים מסובכים ונוסחאות קשות להבנה.

הבעיה היא שהם מבזבזים את כל האנרגיה הזו לחינם בגלל עובדה אחת פשוטה. אין בנמצא אף שיטה שיכולה לעזור לכם לגלות מה יהיו המספרים הזוכים בלוטו. אין, ולא תהיה, אף תוכנה מיוחדת שתפלוט עבורכם תדפיס של המספרים, ואין אף נביא שיכול, באמצעות תקשורת לוויינית עם חייזרים, לסמן לכם את טופס הלוטו שלכם בצורה שתביא לכם את הפרס הגדול.

הסיבה לכך היא פשוטה מאוד. כאשר אתם שולחים טופס לוטו, אתם משתתפים בהגרלה, אשר בעצם ההגדרה שלה היא הגרלה רנדומלית לחלוטין. אין אף פרמטר שמשפיע בשום צורה שהיא על המספרים שנבחרים במסגרת ההגרלה. יתרה מכך, המכשירים אשר מבצעים את ההגרלות הללו נבדקים באופן שוטף על מנת לוודא כי לא נגרם להם שום נזק אשר יכול לגרום להטיה מסוג כלשהו של התוצאות.

כל הבדיקות האלה נעשות על מנת לדאוג שסיכוייהם של כל המשתתפים בהגרלה יהיו זהים, וכי לא יהיה שום חדש שהוא בנוגע לשחיתות בצמרת הלוטו, ובנוגע למכירת הגרלות.

הדרך היחידה להעלות את סיכויים לזכות בהגרלת הלוטו היא לשלוח מספר של טפסים, וכך לשלוח מספר רב של סדרות מספרים אשר עשויות לצאת בהגרלה. שיטה זו היא כמובן אפשרית, אך עולה כסף רב.

בדיוק מסיבה זו, אנו ממליצים תמיד להצטרף להגרלה קבוצתית אשר תתן לכם את היתרונות שבשליחת מספר רב של כרטיסי הגרלה, אך מבלי לחייב אתכם להוציא ממון רב. במסגרת הגרלה כזו, אתם מצטרפים לקבוצה של אנשים אשר כל אחד מהם שולח מספר מסויים של טפסי לוטו. מאחר ושלחתם מספר רב של טפסים, הסיכוי שאחד מכם יזכה עולה. ברגע שמישהו מחברי הקבוצה זוכה בפרס כלשהו, אחוז ניכר מהפרס ניתן לו, ואילו שאר הסכום מתחלק בין חברי הקבוצה. כך יוצא שכולם יוצאים מרוויחים בסופו של דבר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה