שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

מועדון זמר


ברק פרוכט

ברק פרוכט|זמר עברי . שירה בציבור איכותית 0507416516  www.zemerivri.co.il

 
 

מהו ערב שירה בציבור עבורנו? רוב הנשאלים יענו שמדובר בסוג של אטרקציה חברתית, פעילות בה ניתקל בהתכנסויות מיוחדות כגון: ימי הולדת וימי נישואין, ערבי גיבוש חברתיים, מפגשים המוניים לציון מאורע זה או אחר וכו'. חלקנו לא מסתפק בערבי שירה בציבור אקראיים. הצורך התמידי במפגשים מוזיקליים חברתיים ובנוסף, המשיכה העזה לזמר העברי על כל צורותיו יובילו אותנו לחפש אחר אפיקים נוספים של שירה בציבור.

הדרך הפשוטה ביותר היא  להיעזר במנועי החיפוש באינטרנט כדי למצוא אירוע שירה המתקיים סמוך למקום מגורינו. באופן זה נוכל להיחשף למגוון מנחי שירה בציבור ותהיה לנו היכולת לעמוד על טיבם ולהשוות ביניהם. זהו יתרון שבצדו חיסרון שכן, כל אירוע כזה הינו עצמאי ואינו חלק מקונספט אחד גדול. אנו עלולים למצוא כפילויות רבות בין הערבים השונים ולמצוא את עצמנו משתעממים מתכנים החוזרים על עצמם שוב ושוב כל ערב מחדש.

מיטיבי השירה שבינינו, או אלה המעוניינים להיות כאלה, לא יתרצו בתכנים המוזיקליים האקראיים אלה יצטרפו ל"מועדון זמר" או חוג שירה בציבור. זה יכול להיות מפגש חברים בסלון ביתי, כינוס אינטימי של כמה עשרות משתתפים או מפגש של עד כמה מאות משתתפים במקום גדול יותר כגון: אולם תיאטרון, מתנ"ס או מרכז קהילתי אחר. המפגשים מתקיימים על בסיס שבועי, דו שבועי או חודשי. כל ערב הינו חלק מקונספט אחד גדול המאגד בתוכו את רצף כל המפגשים. כל מפגש הוא ייחודי ובעל נושא מרכזי שונה ואנו נחשפים לזמר העברי ברזולוציה גבוהה מזו לה אנו רגילים. זוהי הזדמנות נפלאה לנו להעשיר את עצמנו בידע אודות הזמר העברי על תולדותיו ויוצריו. התכנים המשתנים יסייעו לנו להמשיך ולגלות עניין בערבים, כל פעם מחדש. הטעם המוזיקלי שלנו יתחדד ואנו נצא מכל מפגש עם דעה מגובשת יותר אודות יוצר כלשהו, ז'אנר מסוים ועוד.

מעבר לחוויה המוזיקלית עצמה, בל נשכח שזוהי הזדמנות נפלאה למפגש חברתי איכותי. אנו נמצאים במחיצתם של אנשים כמונו, חובבי זמר, המשתוקקים לפעילות מהנה על בסיס קבוע. למחפשים מסגרת קבועה של שירה טובה בחברה טובה, "מועדון זמר" הוא המקום הנכון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה